Sirali Sistem Lpg Marka Anketi

BRC sıralı sistem şu fiyat aralığında olsa LPG'ye geçerim, başka markaya bakmam..

• 1700 - 1800 YTL arası

Oy: 3 3.2%
  • 1600-1700 YTL arası

Oy: 1 1.1%
  • 1500-1600 YTL arası

Oy: 12 12.8%
  • 1400-1500 YTL arası

Oy: 78 83.0%

• Kullanılan toplam oy
    94

otto

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
anket sağlıklı değil bence
zaten piyasada brc 1500 civarında
anketin en alt limiti 1400-1500 liradan başlamış

anıl_ilhan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
brcnin çıtçıt sesi olmasa taktırılabilir diye düşünüyorum asla karalamak değil tamamen şahsi fikrim .. bu arada son versiyonları hakkında bilgim yok ses giderildiyse süper sistem ;)

yalcin36

Kayıtlı Kullanıcı
48-Muğla
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar ben aracıma eylül ayında KME marka Lpg taktırdım 2 yıl garantili ve hiç sorun yok Allah a hamd olsun...Daha önce Voltran taktırmiştım diger arabama ...ama beni pert etti :mad: cok üzdü beni ve taktırdıgı firmayla kötü olduk...
ama AKME den cok memnunuM şiddetle tavsiye ederim.
1250 ytl ye 10 ay vadeli taktırdım ..
Benzindeki perfoRmansından farkı hiç yok, digital cok hoş minik gosterge anahtarı dave stetik.
TAVSİYE EDERİM !!!
takdırdıgım firma reklam olmasın.
http://www.elifotogaz.com/

yalcin36

Kayıtlı Kullanıcı
48-Muğla
Siteyi ziyaret et
BRC DE gusel marka sorun yaşamazsınız ! arkadaşlar. Bir arkadaşimın arabasında Brc var cok memnun...Bende KME marka var ama memnunum..

cmb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Önemli olan bence işçilik 04 meriva trip. BRC'li Ankara'da 0,140 kuruş yakıyor benzinde 0,280 altına inmez.

kursadaydin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
meraba arkadaşlar, geçen gün ankara mocan otogaz da brc sequent 24 my07 taktırdım, hizmet süper özellikle can bey var super resmen lpg ve benzin konusunda ders veriyo, neyse
1600/10 taksite taktırdım
Test için 40 ytl lik gaz almış, valla bitiremedim 250 km oldu Maşallah......
Arkadaşlar huzurlarınıda can beye teşekkür ederim,
Hiç düşünmeyin hemen taktırın(benim arabam astra 2001 g)
Ruhsatta yarım günde bitiyo ancak ruhsatı almak için emnmiyet 2 gün veriyo
Görüşürüz

karabek

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Marka keşke hava para olsa :) ucuz sistemlerde sorun yaşanıyor. kalitesiz enjektörler, kilitlenen/bozulan LPG Ecu'leri, su kaçıran lpg regülatörleri daha neler neler...

İyi bir marka ile yapılan montajda kesinlikle sorun olmaz...

sizin memnun olmanız güzel, fakat ya üründen kaynaklanan bir sorun yaşarsanız ??? Garanti Hizmetini yeterince alabileceğinizi düşünüyormusunuz ?

selamlar satıcısınız galiba moral bozmak istemem ama tanıdığım tüm brc kullanıcıları rahatsız en as sorunu olan sesten rahatsız arkadasım romano marka kullanıyor 1 yıldır sıkıntı yok dert yok daha önce adını hiç duymadım ama ustası iyi o yüzden sıkıntısı yok diye tahmın ediyorum

lpg imalatçıları bence fırsatcılık yapıyor anlatırmısınız bana 1600 ytl edecek ne var bu kitlerde taş patlasın maliyeti 700-800 ytl

ben atiker kullanmıyorum kullanmayıda düşünmüyorum ama atikere formda saldırmanız bence çok yanlış böyle bi anket hazırlamak yerine en ucuz ne kadara satabilirseniz o kadara satın bence daha iyi olur