Sis Farı hakkında yardım.

THE GORKI

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vallaha çorlu sanayidede 500 ytl gibi bi fiyat çıkarmışlardı bende vazgeçmiştim 2 ay önceydi

aga78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yuh yaw 500 ler 800 ler havada uçuşuyo çok çeşitli alternatifler var gerek yok bence bu kadar para vermeye altı üstü sis

Bule

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Beyler sakın ama sakın servise gitmeyin. Uçuk paralar istiyolar. Birisi 500, birisi 700. Bu ne ya, Xenon'mu takıyoruz!? Yapıcağınız şeyleri adım adım anlatayim size, 100 milyona bire bir sis farlarınız olsun.

1. İlk olarak bir çıkmacıdan sağlam 2 tane sis yuvası (Arkadaşların bahsettiği sis farı için delik bulunan alt köşe ızgarası.) alın. Fiyatı 20-30 milyonu geçmez, fazla isteyendende almayın sakın.

2. Onları bir güzel yıkayın iç tarafını ve dış tarafını. Zift felan varsa üstünde gaz veya benzine batırın sonra sabunla yıkayın sıfır gibi olur.

3. Ya çıkmacılardan veyahut sanayii'den ızgaranın yuvasına uyacak büyüklükte 2 tane sis alın. Çıkmacıdan alırsanız onların temizlik işini dikkatle yapın. Cam tarafını gaz ve sabunla temizleyin. Arka kablo tarafına sadece su ve hava vurun. Onunda 30-40 civarı tutacağından eminim.

4. Bir oto elektirik atölyesinde veya sanayilerde bulunan, sağlam, temiz iş yapan bir Opel ustasına montajı yaptırın. Sağlam işçilikle ömür boyu bir sorun çıkmaz. Onunda maliyeti 30 milyon felandır.

İsterseniz sislerin içinede MTech beyaz ampül takarak görüntüyü güzelleştirebilirsiniz. Sis farların yapıları normal ön farlardan farklı olduğu için tipik beyaz ampül sorunları içermez. Alın size düşük maliyetli süper sis farı.

:)

BY_Corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
garantiyi bir dolduralım, yapılacaklar listesinde duruyor bu madde

mehmetaligupur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mrb arkadas bende corsa var aynı senın gıbı sıs farı yoktu parcaları ucel otomotıv den aldım orjınal parcalar ıstersen sor bana ucuza geldı 250 ytl e-maıl adresımı vereyım sana mgupur@mynet.com

mutkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.mutix.net
ben hepsini orjinal 200 e taktirdim.

DJEMINeM

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bana maliyeti 40 YTL beyenen olsursa aydınlatmasa cok kaliteli tafsiye ederim
pict0003ix5.jpg