Sızdıran Radyatör!!!

mali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
selam arkadaşlar,
bugün aracımı (2000 astra g) parkekettiğim yerde, radyatörün tam altında bir ıslaklık gördüm. eğilip baktıgımda radyatörün alt iki köşesinde hafif bir ıslaklık oldugunu gördüm. ıslak yerlere dokunduğumda antifiriz olduğunu farkettim. sizce bu kaçagın (çok az bir kaçak) nedeni ne olabilir? acaba radyatörmü delik yoksa bağlantılarda mı bir sızdırma var?

M.YILDIZ

Forum USTA'sı
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
buyuk bı ıhtımalle delıktır.. ıcındekı sumuydu önceden?? bu sene yenımı koydurdun antırfırızı?? cunkı su pas yapıp tıkamıstır yenı antıfırız acmıstır pasları.. tıkayıcı ılac var toz halınde 5 ytl kullan derım sansını bı dene. ama en ufak bı kaçak bıle kalırsa yenısı taktır kurtul

mali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
astrammm' Alıntı:
buyuk bı ıhtımalle delıktır.. ıcındekı sumuydu önceden?? bu sene yenımı koydurdun antırfırızı?? cunkı su pas yapıp tıkamıstır yenı antıfırız acmıstır pasları.. tıkayıcı ılac var toz halınde 5 ytl kullan derım sansını bı dene. ama en ufak bı kaçak bıle kalırsa yenısı taktır kurtul

içinde antifiriz vardı yaklaşık 1 senelik antifiriz. bana yeni bir radyatör kaça patlar?

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
astrammm' Alıntı:
buyuk bı ıhtımalle delıktır.. ıcındekı sumuydu önceden?? bu sene yenımı koydurdun antırfırızı?? cunkı su pas yapıp tıkamıstır yenı antıfırız acmıstır pasları.. tıkayıcı ılac var toz halınde 5 ytl kullan derım sansını bı dene. ama en ufak bı kaçak bıle kalırsa yenısı taktır kurtul[/quote
]

bencede yeni radyatör yazın sorun çıkartır uzun yolda filan beşını ağrıtmasın tabiki bağlantılarında bişey yoksa

mali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
M@honi' Alıntı:
astrammm' Alıntı:
buyuk bı ıhtımalle delıktır.. ıcındekı sumuydu önceden?? bu sene yenımı koydurdun antırfırızı?? cunkı su pas yapıp tıkamıstır yenı antıfırız acmıstır pasları.. tıkayıcı ılac var toz halınde 5 ytl kullan derım sansını bı dene. ama en ufak bı kaçak bıle kalırsa yenısı taktır kurtul[/quote
]

bencede yeni radyatör yazın sorun çıkartır uzun yolda filan beşını ağrıtmasın tabiki bağlantılarında bişey yoksa

yeni radyatör nasıl bir sorun çıkartır???

M.YILDIZ

Forum USTA'sı
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya onu mahonı arkadasımız yazdı alıntı yapmış ama bı hatadan dolayı ben yazmısım gıbı olmus.. oda dıyorkı bencede yenı radyotor taktır dıyor.. eskısı sorun cıkarırı dıyor

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
astrammm' Alıntı:
ya onu mahonı arkadasımız yazdı alıntı yapmış ama bı hatadan dolayı ben yazmısım gıbı olmus.. oda dıyorkı bencede yenı radyotor taktır dıyor.. eskısı sorun cıkarırı dıyor

ewet bi yanlışlık oldu herhalde bende yensini taktır demek istemiştim yazın sıcaktan dolayı daha fazla bi basınç olur soğutma sisteminde o yüzden sorun çıkartabilir diye düşünüyorum