soğutucu sıvı durumu

sssemih06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
herkese selamlar saygılar
dün akşam aracım soğutucu sıvı durumu uyarısı verdi ama antifreeze seviyesi falan normaldi herhangi bi damlama kaçakda göremedm akşam üstü bizim ustaya gittim aracım 2006 astra 1,3 cdti astralarda müşürün arıza yaptığını değiştirsek yine yapabileceğini söledi kararsız kaldım ama uyarı bi var bi yok gözüme takılıyor ve hiç sevmem böyle şeyleri bilgisi olan bi öneride bulunursa sevinirim teşekkür ederim.

Vectra92

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
herkese selamlar saygılar
dün akşam aracım soğutucu sıvı durumu uyarısı verdi ama antifreeze seviyesi falan normaldi herhangi bi damlama kaçakda göremedm akşam üstü bizim ustaya gittim aracım 2006 astra 1,3 cdti astralarda müşürün arıza yaptığını değiştirsek yine yapabileceğini söledi kararsız kaldım ama uyarı bi var bi yok gözüme takılıyor ve hiç sevmem böyle şeyleri bilgisi olan bi öneride bulunursa sevinirim teşekkür ederim.

,Astra h ların kronik sorunları arasında.ilk seferde sensör değişiyor sonra tekrar yaparsa kap ile birlikte değişiyor.

cetto

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aracımı dik bir yokuşa burnu yukarı bakacak şekilde parkedince bende de hata veriyor. Araç hareket edip düz yola gelince geçiyor.

winner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
genleşme kabını yan sanayi takınca tekrar uyarı verdiğini duymuştum. sadece orjinali vermiyormuş.fakat müşürü değiştirmelimi bilmiyorum...