şok şok şok Opel şikayetleri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mefayi

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya benim combonun direksiyon kutusu 3 kez değişti yaa sorun var bu belli ama biz sonuna kadar opelciyiz

kutluhan23

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mefai benimde 3 kere değişti direksiyon kutum adamlar yapamıyo çıldırıyorum şimdi bi sıkıntı yok bihada olursa arabayı serviste yakacam c4 le patlatacam:D

Papirus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Daha önce üretilmiş olan araçlarındaki sorunlar neden kaynaklanıyor peki?

mefayi

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
To_death_corsa' Alıntı:
Sana katılmıyorum arkadaşım.Allah arabana inşallah arıza vs. vermesin..Mağdur olmadığın için mağdur olan vatandaşın halinden anlamazsın ama mağdur oluncada ilgi alaka beklersin..

Daha öncede bu tür konular açıldı ve hepsindede aynı şeylere değindim..Opel kullanıyoruz diye bariz hataları ve yapılan yanlışları görmezden gelirsek opele ihanet etmiş oluruz.Dahada kötüsü mağdur olmuş vatandaşa kendi vatandaşımıza hastalıklı gibi yaklaşırsak o zaman biteriz.Evet çok sorun yaşadım oradaki şikayetlerin birçoğunuda okudum sanki kronikmiş gibi giderilen ve giderilemeyen bir çoğunu yaşadım ve halen yaşıyorum...Ama şunu hep söylüyorum ben Opel'imi hatalarıylada seviyorum...
adaşım sana katılıyorum yorumun için saol

M

mdellal

Bilgi Girilmemiş
gdonmez77' Alıntı:
OPEL ARTIK POLONYA VE KORE MALIDIR!!!
Bu çok kötü eğer öyleyse ... :( :sorry: :cry:

X18XE

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla hatasız araca inanmıyorum ben, opel de yapacak bu normal, bence normal olmayan işten anlamayan kazıklama methodunu seçen yetkili servisler, dikkat ederseniz kimse aracının arıza yapmasına değil ilgisizlikten ve sorununun giderilememesinden kaynaklı. bu arada bu konu başlığı taşınmalı :)

SERKAN_61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Crack' Alıntı:
bunu soleyen kesin pejoculardır (alayi bu konuda opeli kötülüyor "benim tanıdıklarım" tabi ki..)
%100 KATILIYOM SANA KARDEŞİM :good: bizde araçlarımızda birazdaha dikkaat edersek periyodik bakımın aksatmasak eminim fazla sorun yaşamayız

aga78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu arada bu ankete göre opel ilk sırada tamam ama piyasada en fazla kullanılan araçta opell buna ne demelii..!

tabiki olacak o kadar arabalarda sorun yok servislerde varr

tnng yln

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
peugeot cuları kötülemiyoruz abı ıyı nıyet yapıyoruz adamlar ınadına bıze yuklenıyor ne yapmak lazım bılmem ama ben arbamdan mrmnunum peugeotcularda hal aglıyor gecende arkadasımın tekı bıktım artık dedı ve ne olduu tıpıs tıpıs geldı aldı opelımı menunmu aga araba buymus bee dedıı yaa ne oldu acıdımı kardesım hehehhe :) fark yasa senın olsun :)

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
konunun yanlış yerde olmasına rağmen kendimi tutamadım bende bikaç bişey yazayım gerçekten piyasada çok opel var bunun paralelinde de arıza yapan araç çok oluyo herkes nası kullanacağını bilmiyor kullanıcı hatasından dolayı araç arızalanıpta servis arızayı garantiden gidermeyince Opel kötü oluyo haliyle piyasada ki birçok arabaya göre opeller çok dayanıklı ve sağlam araçlar ayrıca sikayetvar.com daki sikayetlerin çoğu ufak tefek gereksiz sikayetler vede opel türkiye olarak %90 ına neredeyse cevap vermiş ilgilenmiş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...