şok şok şok Opel şikayetleri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

faithless1905

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vay be amma da çok şikayet varmış yahuu abi hakkını arayacaksın ben arabayı aldığım da 2000 yılının şubat ayıydı bir sene bir ay sonra 20 km bakımına ARPEL e götürdüm egzost çürümüş değiştereceğiz dediler bende garantiden değil mi dedim hayır dediler garantiniz geçen ay bitmiş o yüzden garanti kapsamına girmiyor dediler...bu arada polen filtresi kapağı otomatik cikle ve kapı cam fitillerinden seslerde geliyor...Dedim ki bunların hepsini yapacaksınız hemde garantiden ben bunlar için beş kuruş yine vermem şikayetçiyim falan...servis müdürü geldi noluyor bilmemne derken onunlada tartıştık...dedim ki ya yaparsınız yada sonucuna katlanırsınız...kaldıki beni çok iyi tanırlar çünkü arızadan ve problemlerden dolayı servisten hiç çıkmazdım ampul patlasa doğru servise...neyse hemen eve geldim girdim nete hemen TORBALI ya mail attım bir saat içinde bana dönmezseniz GM ye mail atacağım dedim...Dönmediler bende GM ye tüm faturalarla birlikte mail attım...Beş dakika geçmeden Almanya dan telefon geldi...Sonra tekrar başka bir numara aradı...Kendilerinin GM ye OPEL e dava açan ve OPELLE problemi olan insanlara yardım eden bir kuruluşun avukatı olarak tanıttı ve problemin çözülmezse sizin adınıza burdan yani Almanya dan dava açacaklarını falan söylediler...Derken tüm bu olaylar 1.5 saat içinde oluyor...Arpel in sahibi Bülent Arpaç beni aradı Emre bey siz ne yaptınız?Ortalığı neden karıştırdınız madem böyle bir şikayetiniz vardı bana neden söylemediniz hemen sizi servise bekliyorum lütfen falan diye noluyor dedim kendi kendime...çok uzattım konuyu kusura bakmayın...Sonuçmu arabamın hiç değişmeyecek olan parçaları bile değiştirildi...Sebep mi?Bu seriler problemliymiş kusura bakmayın biz zaten sizi çağıracaktık dediler ve aracımın farlarını bile değiştirilerek geri aldım...

Crack

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.mehtap.org
bunu soleyen kesin pejoculardır (alayi bu konuda opeli kötülüyor "benim tanıdıklarım" tabi ki..)

burak_1987

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
valla arkadaşlar bunlar şans işi birazda ama. bizimde astra da çok sorun çıktı 4 sefer araç çekici ile servise çekildi. ama genede opelciyiz.

aquin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Pejocumu Artik Bunlar BaŞka Bİrİlerİmİ Bİlemem Ama Opellerle İlgİlİ Şu Aralar Sikinti OlduĞu GerÇek

aga78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hak vermek lazım güzel arabalar ama gereken özen gösterilmemiş ve gösterilmiyoda çok sıkıntı yaşayanlar var ama ben seviyom bu opeli

bu arabamı satarsam fıat sitilo alcamm en azından yetkili servisleri iyi

torsion

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi ne stilosu boşverin ya......opele devam

kötüleyenlerin alayı pejo ve wv çu onlar bize ,biz de onlara kıl kapıyoruz napalım (doğanın kanunu) heueueue

M.YILDIZ

Forum USTA'sı
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi ben de farkındayım opeller bıraz fazla arıza yapıyo ama soyle bırsey var benım araba 36,000 km oldu hepsınıde ben yaptım ama daha en ufak bı hata bı stop etme ne bılım yaa gaz yememe kulagına kursun en ufacıkdamı bı sorun yapmazmıs vallaha yapmadı en ufaktamı ses gelemz arabadan valaha gelmıyor bı koltuk gıcırtısı basladıydı azıcık oda nazarlıgı bence. o yuzden bıraz kullanım hatasına verıyorum ben arızaları

Vectra GT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya arabana bakarsan sorun çıkarmaz,bizim opel aldıımızda aldığımız kişi benzin pompasını bize bozuk olduğu halde araba sorun yok demişti...ondan sonra değiştirdik ve hiç önemli bi sorunla karşılaşmadık yani bncede opeli kıskananlar söylüyo bnları...

asTRa

Misafir
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kötüleyenler Peugeot cu,VW ci filan gibi ön yargılı davranmayalım bence, şikayetler birazda satış grafiğine endeksli gidiyor.
Hepimizin küçük yada büyük sıkıntıları oluyor mutlaka,ama bir yerden sonra bunu aşmak zorunluluğunu hissedecek firmalar.Global olarak değerlendirme yapıldığında şikayetlere en duyarlı davranan kuruluşlar Japon lar çünkü adamların üretim ve hizmet felsefesi bu yönde.
Ama bir kez daha hatırlatayım hatta rica edeyim,bu forumda A yada B marka hiç bir markayı kötülemeyelim.Bu OPELİM.net felsefesine aykırı bir davranış olur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...