Soket Arizasi Nedir?

attv63

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
serviste tech 2 ile enjektörlere girsinler kardeş..orda ortaya çıkar enjektörlerin çalışması eger gaz ı ilk verdiginde yemiyorsa buji ve buji kablolarına baktır derim...

alpago

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.muayyer.com
Cumartesi günü Samsun'da olduğum için sanayiye gidemedim. Ben de pazar günü kendim kurcaladım. Astrammm'ın tekniğini denedim. Tırnaklardan en dıştaki yoktu, ortadakini dışa aldım. Soketin uçlarını temizledim. Lpg bağlantılı kabloların bantlarını söküp kontrol ettim ve yeniden taktım. İlk marşa basışımda motor arıza lambası söndü ve araç süper oldu. artık titreme ve sarsılma yok.

B

bülent58

Bilgi Girilmemiş
alp süpersin valla kendi kendine çözdün
servis sensin işte budur olay

k@dir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ok. tırnak çogunda yok yanı bi şekilkde düşürülmüş. eger tırnaksız kısım en basta veya sondaysa yerını değiştir ortadakı boş kalsın. ama yenisini tedarik edebilirsin. emme manıfoltunun uzerıne düşmüş olabilir orda bi çukur yer var altında. orda duruyordur bakıver.
tebrikler abi:alkis: :alkis:

M.YILDIZ

Forum USTA'sı
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Mutevazılığa gerek yok!

Menfaat gözetmeksezin,gel ben hallederim demeden çare bulduğun kaçıncı dert bu Musa Usta?

Seni gerçekten takdir ediyorum,tarzınıda çok seviyorum..:good:

Herkes çalışarak,uğraşarak usta olabilir ama insan olamaz!

:alkis: :alkis: :alkis:
tesekkur ederim
eger sorun basıt birsey amatör olarak yapılacaksa detaylı olarak anlatıyorum ama profesyonel işi olunca anlatmıyorum cunki Allah göstermesın benım yuzumden kötu sonuçlar oluşur. elimden geldiğince bildiklerimi paylasıyorum yardımcı oluyorum.