sorento x-force prestıge - sante fe

Alperen38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar babam aklını bu arabaya takmış 87.000 ytl diolar sizce nasıldeğermi bu paraya yoksa hyundaı santa femi almalıyız

turkerrr

Kayıtlı Kullanıcı
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
honda crv derim başka bişey demem...
bide ford kuga(76bin ytl) ve vw tiguan fiyatı ne civarda bilmiyorum ama
sorento santa fe falan eskidi eridi bitti feyk onlar artık...

e.sarı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aman abi bulaşmayın sakın sorento falan filan...en full dolu olanı bile beş para etmez bana göre parasının hakkını vermiyo.virajlarda emniyet yok anın da arka taraf savrulmaya başlıyor.çok fazla yaylanıyor ve hakimiyet oldukça zor ben deneyimlerimi tecrübemi paylaşıyorum başkası olumlu bir yönünü görmüştür söleyeblir ama kapımdan içeri sokmam...sante fede gereksiz pahalı;););)yazık o paralara...keşke önceden sölesydiniz tertemiz 25000 kia sorento EX vardı elimizde 67 mi ne verdik öle bişiydi...kurtulduk diye seviniyoduk valla...

selcukakinci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sorento resmen içine hava basılmış teneke gibi duruyor abi. ucuz diye millet çok aldı. ama gerçekten güzel durmuyor hiç. valla santa fe bile daha güzel duruyor. gerçi arkadaşlara katılıyorum. bu fiyata başka çok güzel araçlar bulunabilir. ford un kuga sı gibi, opel in cipi gibi, veya 2. el bmw x5 flan. ama sadece bu iki seçenek varsa santa fe derim.

adnanguclu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sorento kadar kötü bir araba görmedim ben..yol tutuş denen bişe yok arabada beşik gibi, iç döşemeler kapı kolları falan desen oyuncak araba gibi adı jip işte...yerinde olsam iki jiptende uzak dururum o paraya cok kaliteli arabalar alınır..