söyleyecek söz bulamıyorum

IceBreaker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun.bunlara yapacak veya söyleyecek laf bulamıyorum.ne desen az gelir.
önceki günde benim ön tamponu çizmişl:mad:

corsam

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçmiş olsun kardeşim. Doktor bi arkadaşım var o söyledi. Normal bir hasta imiş bu tipler, yani tedavi edilmesi gereken ruh hastaları. Normal insan psikolojisi ile yapmıyorlarmış, aynı kleoptomanlar gibi. Yazık....

bahattinkaya

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya aynı sorun bizdede var gelip cocuklar dolanıp gezip bizim arabayı ciziyolar

COMMODORE GS/E

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hepinize çok teşekkür ederim arkadaşlar.sizlerden uzak olsun,ALLAH göstermesin; inanılmaz kötü bir olay.ortalık kaynıyor bu tiplerle.doğma büyüme karşıyakalı yım hiç bu tarz şeyler olmazdı buralarda ama maalesef çok bozuldu ortam.bugün bir arkadaşımla dertleşiyordum o nun da kardeşinin arabasının üstüne çıkıp tepinip,çizmişler.beterin beteri var. hangi vicdanla (gerçi bunlarda vicdan da yok) yapıyorlar ,ne zevk alıyorlar anlam veremiyorum.:cry:

Cartersbjk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.forzabesiktas.com
Geçmiş olsun ben istanbulda oluyo zannederdim böle şeyler ama izmirde de oluyomuş ne yazıkkıi

gokalp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
inş. o adilerinde bi arabası olur onuda seninkinin 5 beteri yaparlar(gerçi öyle tiplerin çalmadıkca arabası falan olmaz ama....)

iceboy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun..kendi arabama olduğunu düşünüyorumda...senin kadar sakin olamazdım..bulucan o işi yapan sıfatsızları soora yermisin yemezmisin....o kadar emek sarfet kazandığını arabaya yatır sorada salağın biri gelsin sana ait mala zarar versin....çok geçmiş olsun abicim..allah bi daha yaşatmasın

buraki

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:mad: selam arkadaşlar.geçtiğimiz pazar günü vectra mı bir tavanı hariç resmen nakış işler gibi çizmişler.söyleyecek söz bulamıyorum.hangi vicdanla yapıyorlar nasıl kıyıyorlar anlamıyorum... orjinal boyası ve orjinalliğinin gittiğine mi üzüleyim bu sıcakta arabasız kaldığıma mı üzüleyim bilemiyorum.iyi ki kasko var da yapılıyor tek tesellim o.:mad:

Çok geçmiş olsun abi var böyle gerizekalılar.

Bende arabayı aldığımın 2. günü arabanın kaputunu çizmişlerdi. daha 0 yepyeni simsiyah araba yaaa hiç mi kafaları çalışmıyo