stopları karartma

06MRT06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
folyolar var neden onları denemiyorsunuz.eski aracımın ki folyo ile yapıldı.astra da kırmızı var.

pic0210dr4.jpg

O

Oktay-35

Bilgi Girilmemiş
peki hadi sıkıldık vazgeçtik. daha sonra bu boyayı nasıl çıkartabiliriz? benzinle falan silmek yeterli mi? stop camına bir zararı var mı? ben de enjoy far ve stopu almayı düşünüyorum. yok yere 400 ytl bayılmayalım :confused:

astrax_35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
enjoy far benimde hoşuma gidiyor..bende boyatmayı düşünüyorum farları ama onların açılması riskli diye biliyorum yani kırılma ihtimali oluyormuş..

dewilking08

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende yaptrdım.3kat boya atmak tam tadında yapıyor aracı ama adam 4. katı attı ben dur diyene kadar gerçi gene de güzel oldu.boyacıya 20 boyaya 15lira werdim.sonuç bence gayet de güzel...

astracd_35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar bu stop boyası ile ön farları da boyasak oluyormu? birde bu boyayı nasıl temizleyebiliyoruz tinerle falan olurmu???

O

Oktay-35

Bilgi Girilmemiş
stopları boyamak için buradan gelecek cevabı bekliyorum. boyayan arkadaşlar boyayı sonra nasıl çıkarıdılar. tiner ve ya benzin işe yarıyormu çıkarmak için. bir de ön far içini boyarsam sıcaklıkla deforme oluyor mu?

dewilking08

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
stopları boyamak için buradan gelecek cevabı bekliyorum. boyayan arkadaşlar boyayı sonra nasıl çıkarıdılar. tiner ve ya benzin işe yarıyormu çıkarmak için. bir de ön far içini boyarsam sıcaklıkla deforme oluyor mu?

stoplar boyanmadan önce hafif bi zımpara attık.benzin işe yarar bence stop üstüne atılan bir boya sonuçta...