stopları karartma

kartalucar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hemşehrim işini biliyor..:alkis:38

Salih-18

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ya millet o kadar sormus kimse cevap vermemiş..Abi bu stop boyasıyla ön farları da boyayabiliyoruz mu??bende ön farlarla stopları aynı anda cıkartıyım diyorum ama fazla abartı olmucak bi de araba beyaz kaç kat atmak uygun olur?

dewilking08

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ya millet o kadar sormus kimse cevap vermemiş..Abi bu stop boyasıyla ön farları da boyayabiliyoruz mu??bende ön farlarla stopları aynı anda cıkartıyım diyorum ama fazla abartı olmucak bi de araba beyaz kaç kat atmak uygun olur?

ön farları aynı boyayla boyanır mı bilmiyorum.ama stopçu tabir edilen ustalar sorduğun işlemi yapıyor.farın içini falan açıyorlar.biraz riskli we tuzlu bi iş açıkçası.oto sanayi içindeki nalburlara sorabilirsin aslnda.beyaz arabada ise siyah stop ne kadar uyumlu durur ondan da şüpheliyim..

Salih-18

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ön farları aynı boyayla boyanır mı bilmiyorum.ama stopçu tabir edilen ustalar sorduğun işlemi yapıyor.farın içini falan açıyorlar.biraz riskli we tuzlu bi iş açıkçası.oto sanayi içindeki nalburlara sorabilirsin aslnda.beyaz arabada ise siyah stop ne kadar uyumlu durur ondan da şüpheliyim..

Aslında arkadasımda da beyaz bi astra war onun stoplar siyah ama öle cok değil benim hoşuma gitti aslında..ben de 1 ton ya da 2 ton koyulastırmayı düsünüyorum..Yaptıktan sonra resimlerini koyarım bakalım beğencek misiniz.... Saol dewil yardımların için...

dewilking08

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1-2ton olabilir.aslında 1ton dediğiniz njoy stopları.örneğini bulabilirsiniz.4kat boyayı lacivert bile pek kaldırmadı diebilirim:) ne demek rica ederim elimden geldiğince....

Salih-18

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ewet aslında bende njoy stoplarını kastetmek istemistim:) artık yapcas bişeyler..Ehliyeti aldığımda belki bi ara yaparım bi istanbul piyasa yapar-kapışırız biras ne dersin:D

netses

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
peki hadi sıkıldık vazgeçtik. daha sonra bu boyayı nasıl çıkartabiliriz? benzinle falan silmek yeterli mi? stop camına bir zararı var mı? ben de enjoy far ve stopu almayı düşünüyorum. yok yere 400 ytl bayılmayalım :confused:

ben yanlış bi uygulama yaptım yani stopları spreyle boyarken üstüne damlacıklar sıçradı dedim gitti stop lambası sonra aldım elime 1 bulaşık süngeri 1 de bingosil 10 dk sıcaksu yardımıyla sildim çıktı
sonra tekrar boyadım taktım arabaya 2 gün sonra fark ettim biri parlak biri mat olmuş bu defada söküp tekrar sildim çıktı . sonra yine boyadım
yani dert etmeyim çıkıyo:good:

dewilking08

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
burda öle şeyler yazmak illegal walla yersin banı:D sen gelirsen ayarlarız bişiler.cuma cumartesi akşamları saat 8-12 arası sahilyolu-cadde-e5 kuzu kuzu gideriz.sen yine de ehliyetsizken böle şeylere pek yeltenme derim ben.bende geçen sene eylülde aldım ehliyeti beklemesi zordur.heaaa öncesi mi o kadarını pek karıştırma:D...

Salih-18

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben burda ehliyete gerek kalmadığı için almadım(saolsun polis arkadaslar:D)Keşşke alsaydım daa önce..şimdi yazıldım sınaw,direksiyon derken yaklasık 2 ayım war..Nese ya yaparıs bi ara bişeyler:Dgrsrz

dancer52

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yaw:S