su eksiltme sorunu

RAINMAN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba
Bende opel astra g kullanıcısıyım.
Benim aracımda su eksiltmektedir. Yazın klimayı kullandıgımda kışın da kaloriferi açtıgımda ama dügmeyi kırmızının sonuna kadar getirip açtıgımda su eksiltmesi yapıyor. Bakım zamanında gittigim usta aracı lifte kaldırıp baktıgında devirdaim orada sızıntı oldugunu söyledi bu şekilde 2-3 ay kullandıktan sonra kendi servisime gittigimde radyatör müşirindeki plastigin sızdırıdıgını gördü ve değişim yaptık. Sonra tekrar antifiriz koyup devam ettim. Fakat su eksilmesi devam etti. Tekrar servise gidip kontrol ettirecegim. Yalnız bir şey farkettim sıcak düğmesini tam kırmızıya getirmedigimde ılığa yakın oldugunda su eksilmesi gerçekleşmiyor. Aracın devirdaim pompası 1,5 sene evvel değişmiş bu süre içerisinde tekrar bozulma ihtimali varmıdır ?

inal15

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Araç lpg li ise t borusu,radyatör,genleşme kabı,devir daim pompası ve conta testi yaptırmanızda fayda var. Su eksilmesi çok can sıkıcı bir problemdir. Eski aracımda en son conta değişimine kadar gitmiştim.

burhancaca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Herkese kolay gelsin benim 99 vectra b aracimda kaloriferi kullandigim zamanlar haftada 1-2 litre su eksiltiyor , tedirginim , bilgisi olan paylasirsa sevinirim

schembri2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yedek su deposunu degistirerek ise basla,zamanla depo ve kapak islevini kaybediyor,ayni sorunu yasadim ve duzeldi

Sent from my iPhone using Tapatalk