superonline'nın kurnazlığı

alperuzi

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Savaş abi, eğer alt yapı yapılmadan deneme için kurulum yapıldıysa o fiber değildir, bildiğin ADSL'dir.

Yapılanlar hoş değil tabi ki, ama yerinde ben olsam tekelciliği önlemek adına superonline'a geçmeyi düşünürdüm.

Yıllardır yazıyorum ama bizim siteye bir türlü alt yapı kuramadılar :)

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Alt yapı kuruldu, kurulduktan sonra kapı kapı dolaşıp abone yapmak için taklalar attılar, sistemleri sitelere ücretsiz kurdular, hatta bana yapılan teklifte sitenin büyük çoğunluğu abone olursa yönetim odası için düşük kotalı ücretsiz abonelik vaadinde bile bulundular. Yazın maaşallah çevremizde sinek gibi dolaşıyorlardı ama şimdi elemanlar karaborsa oldular.

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Yapılan mücadelelerden sonra olmayan aboneliğim (nasıl abone olduğumu ben de anlamadım, çünkü ortada imzalanan ne bir sözleşme ne de abonelik vaadi içeren bir belge var) iptal edildi. İllaki gelen fatura ödenecek deniyor, ücreti önemli değil ama yapılan haksızlık nedeniyle avukattan cevap gelene kadar bir ödeme yapmayı düşünmüyorum.

Capt.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vay be. adamlar resmen şehirde haydutluk yapıyorlar!

bugraGT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aylardır basvuru yapıyorum mail atıyorum ankaranın göbeginde oturdugum halde buraya fiber interneti getirmedi o superoffline bulundugumuz site adına 650 dairelik basvuru yaptım ciddiye almadılar;)

ankaranın 35 km dısında bulunan dağın başında fiber internet var merkezinde yokkk!!
bahsettigim semtte oturan arkadas vardır alınır ismini vermeyim ama ne banka var ne dükkan ne devlet dairesi siteden başka bişey yok öncelik burayamı verilir ayıp valla.

en sonunda ttneti kestirip doping sabit 8mbit e geçtim onlarda 14 günde zar zor açtılar interneti işi çok ağırdan alıyorlar en sonunda bastım adama küfürü ana avrat akşama açtılar interneti sonrada beni hep bayanlara arattılar küfür etmeyim diye...

alperuzi

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
bugün öğrendim ki fiberciler bizim apartmana da gelmişler, projeyi çizmişler ve 2 aydır ses çıkmamış :)

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Bence reklamlarında abarttıkları gibi bir hizmet vermiyorlar.

KKAggressor

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bence hiç uğraşmayın derhal Tüketici hakları mahkemesininyolunu tutun. olayı anlatın size imzaladığınız belgenin fotokopisini verdilerse onuda götürün. Şikayetinizi oraya yaptıktan sonra onlar gerekeni halledeceklerdir, Zaten tüketici hakları mahkemesindeki kişiler barolara üye avukatlardır, ve ücretsiz çalışırlar.

KKAggressor

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
en sonunda ttneti kestirip doping sabit 8mbit e geçtim onlarda 14 günde zar zor açtılar interneti işi çok ağırdan alıyorlar en sonunda bastım adama küfürü ana avrat akşama açtılar interneti sonrada beni hep bayanlara arattılar küfür etmeyim diye...

Uydunete geçin rahat edin :D 3 yıl TTnet kullandım, lanet ettim, 1 yıldır uydunet kullanıyorum kafam rahat :D 10mbit 8 gbyte limitli:D

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Tüketici mahkemesini gözümüzde fazla büyütmeyelim, onlarında bazı şartları var mesela araştırırken; Fatura değeri 827,05 TL den az olduğu için illerde bulunan sanayi ve ticaret il müdürlüğündeki hakem heyetine başvuru yapılması gerekir diye bir bilgi buldum. Diğer yandan benim durumumun çok karmaşık olduğu ortaya çıkıyor. Çünkü ortada ayıplı bir mal yok, yapılan bir sözleşme yok, abonelik başvurum yok, kapıdan satış yok...... yani tüketici hakları kısmında belirtilen maddeler zaten ortada yok. Baksanıza danıştığım avukattan bile bir haber yok :).