Talihsiz bi hasar sizce ne yapmalıyım?

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Ynt: Talihsiz bi hasar sizce ne yapmalıyım?

Geçmiş olsun. Tırnaklar çıkmış olabilir. Takıldığında problemsiz bir şekilde sürmeye devam edersiniz inşAllah.

Reco_31

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Tşk ederim arkadaşlar saolun çok şükür ki daha kötü bi sorun olmadı. Ve su birikintileri konusunda bende uyarmak istiyorum özellikle de hızınız yüksek ise daha büyük sıkıntılara yol açabilir Allah korusun.

Benim gördüğüm kadarıyla da tırnaklar çıkmış pek bi kırık göremedim ama inşallah servis bunu kırık olarak değiştirmeye götürmez. Servise götürmeme konusunu da düşündüm sanayide sıradan bir bayide yerine oturtabilirler diye de düşünüyorum fakat henüz karar veremedim önce yine de bi servise göstereyim diyorum.

corsa_1990

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Çok geçmiş olsun.

budoka

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Benim de ön tampon bu sekildeydi... tirnaklar kirilmisti.. servis degistiririz dedi. Olmaz dedi gak dedi guk dedi.. bende sanayide bi fiberciye gittim.. kaportaci cagirdilar.. ön tampon guzelce sökuldu.. kirilan tirnagi yerine kaynattilar..tas gibi oldu.. takilmasi filan toplam 45 dak.. bence fiberciye gdin.. bu arada bende ön tampon dan korkuyordum.. sis lambalarinin kablolari, park sensorleri filan.. sokerlerken koparirlar filan die.. hic ole kablo filan yok, hepsi tek sokette... sisler filan tamponun ustude.. unutmadan.. masraf 50 tl...

OGOKTAS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Geçmiş olsun, bencede servislik bir durum yok gibi görünüyor

ac@d

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

geçmiş olsun, servise gitmeye gerek yok gibi gözüküyor, tanıdığınız bir kaporta ustası varsa tamponu yerine oturtturur.

Reco_31

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

budoka link' Alıntı:
Benim de ön tampon bu sekildeydi... tirnaklar kirilmisti.. servis degistiririz dedi. Olmaz dedi gak dedi guk dedi.. bende sanayide bi fiberciye gittim.. kaportaci cagirdilar.. ön tampon guzelce sökuldu.. kirilan tirnagi yerine kaynattilar..tas gibi oldu.. takilmasi filan toplam 45 dak.. bence fiberciye gdin.. bu arada bende ön tampon dan korkuyordum.. sis lambalarinin kablolari, park sensorleri filan.. sokerlerken koparirlar filan die.. hic ole kablo filan yok, hepsi tek sokette... sisler filan tamponun ustude.. unutmadan.. masraf 50 tl...

Anladım hocam çok tşk ederim o halde bende servise hiç görünmeden bi fiberciye gideyim en iyisi çünkü benim de düşündüğüm servisin değiştirmek istemesinden yana olacak ki bunu hep yapıyorlar. Sizin tecrübelerinizden yararlanarak yarın sanayiye bi gideyim bakalım umarım sizinki gibi kolaylıkla kurtulabilirim. Kabloları da bi elektrikçiye göstermeyi düşünüyorum. Bende de ilk olduğu için doğal olarak bi korku yaşıyorum bu sebeple sizin tecrübelerinize danışmak istedim tekrar tşk ederim.

budoka

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Reco_31 link' Alıntı:
Anladım hocam çok tşk ederim o halde bende servise hiç görünmeden bi fiberciye gideyim en iyisi çünkü benim de düşündüğüm servisin değiştirmek istemesinden yana olacak ki bunu hep yapıyorlar. Sizin tecrübelerinizden yararlanarak yarın sanayiye bi gideyim bakalım umarım sizinki gibi kolaylıkla kurtulabilirim. Kabloları da bi elektrikçiye göstermeyi düşünüyorum. Bende de ilk olduğu için doğal olarak bi korku yaşıyorum bu sebeple sizin tecrübelerinize danışmak istedim tekrar tşk ederim.

en güzeli, direk iyi bir fiberciye gidin... fiberci den kasıt tampon tamiri yapılan dükkan yani kısaca tamponcu :) onların bi günde söktüğü tampon sayısına inanamazsın... zaten kendi kaportacıları oluyo genelde... çağırıyolar, 5 dakkada gözünüzün önünde söküyolar... ama tırnaklarda bi kırılma yoksa kaportacıda olur tabi...

kolay gelsin...

Reco_31

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

budoka link' Alıntı:
en güzeli, direk iyi bir fiberciye gidin... fiberci den kasıt tampon tamiri yapılan dükkan yani kısaca tamponcu :) onların bi günde söktüğü tampon sayısına inanamazsın... zaten kendi kaportacıları oluyo genelde... çağırıyolar, 5 dakkada gözünüzün önünde söküyolar... ama tırnaklarda bi kırılma yoksa kaportacıda olur tabi...

kolay gelsin...

Tanıdğım bikaç yer var ama daha önce hiç işim düşmediği için işleri nasıl bimiyorum ama bulurum heralde iyi bir yer :) gördüğüm kadarıyla tırnaklarda kırık yok ama tabi ki yarın detaylı olarak incelicem gittiğim yerde de artık duruma göre karar vericez napalım

Tşk ederim.

cenko

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Geçmiş olsun,tamponda tırnak kırılsa bile, arkadaşların da belirtiği gibi tampon ve karlık işi yapan, sanayideki ustalar bu işi hemen hallederler merak etmeyin.Bence hiç servise gitmeyin bile....