Talihsiz bi hasar sizce ne yapmalıyım?

ray55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Talihsiz bi hasar sizce ne yapmalıyım?

geçmiş olsun...

Reco_31

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bugün öncelikle servise gittim her ihtimale karşı en azından bir sorun olduğunda itiraz edebilirim diye düşündüm. Öncelikle tamponun sağ tarafındaki tırnağın kırıldığını gördük ve buraya kaynak yaparak tamponu oturtabiliriz dediler ve bunun için 100 tl istediler ardından tamponun altındaki kızakların kırıldığını bunların değişmesi gerektiğini ve kopan kabloların da park sensörü kablosunun olduğunu bunun da değişmesi gerektiğini söylediler kaskoya işletmeden toplamda 250 tl istediler bende servis olduğu için yaptırdım.

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Reco_31 link' Alıntı:
Bugün öncelikle servise gittim her ihtimale karşı en azından bir sorun olduğunda itiraz edebilirim diye düşündüm. Öncelikle tamponun sağ tarafındaki tırnağın kırıldığını gördük ve buraya kaynak yaparak tamponu oturtabiliriz dediler ve bunun için 100 tl istediler ardından tamponun altındaki kızakların kırıldığını bunların değişmesi gerektiğini ve kopan kabloların da park sensörü kablosunun olduğunu bunun da değişmesi gerektiğini söylediler kaskoya işletmeden toplamda 250 tl istediler bende servis olduğu için yaptırdım.

Bununla geçmiş olsun hocam. Park sensörü kabloları o kadar ufak bir çıkmadan nasıl kopmuş hayret. Bu kadar hassas mı bu kablolar?

Reco_31

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mucahitduran link' Alıntı:
Bununla geçmiş olsun hocam. Park sensörü kabloları o kadar ufak bir çıkmadan nasıl kopmuş hayret. Bu kadar hassas mı bu kablolar?

Tşk ederim hocam Allah kimseye yaşatmasın. Bu kablolar hemen tamponun altında yer alıyor normalde tampon çıkmadan bu kablolara da ulaşılamıyor bugün o şekilde açıklama yaptılar ama o sert su darbesi sonucu tampon bile yerinden çıktığına göre kablolar pek gözüme bile gelmedi açıkçası.

Bu arada bu park sensörlerinin yol bilgisayarıyla alakası yok mu? Ya da şöyle söyleyim bu kablolar koptuğunda yanacak bi arıza ışığı yok sanırım çünkü hasar anında baktığımda kablolar kopmuş aşağı doru sallanıyordu ama herhangi bir arıza ışığı ile de karşılaşmadım.

ulas79

Kayıtlı Kullanıcı
09-Aydın
Siteyi ziyaret et

büyük geçmiş olsun.

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

geçmiş olsun buna da şükür