talihsiz ve arsız nazar.

aga78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
köpeğimiz nazarın kara günleri iki hafta önce komşunun kangalı tarafından saldırıya uğradı ve sırtından yara aldı tek dikişle paçayı kurtardı nazar ama bu defa biraz ağır oldu ve sokakta bi araç çarpıp kaçtı veterinere götürdük teşiş te agır oldu iç kanama çene kırıgı kalca kırığı ve resimde görüldügü gibi sağ ayak parmakları kırılmış 1 hafta tedaviden sonra gendine geldi çenede platin ayak sargıda ama yinede arsız işi gücü oyun narkoz sonrası hali gözümün önüne geldikce kızamıyorumda ..

226fcce4b3faaff97d302d32b80d3012.JPG

d08fcb0b200ab52e75884bfcea354793.JPG

fbae02c490199db1805728d2a2221cde.JPG

f654ae50be7223966a6f7be1f6b1706c.JPG

aman nazara nazar değmesin ( karanlık) engin abisi gelde biraz oyna şunla yaww:) )

turkerrr

Kayıtlı Kullanıcı
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
çok tatlı ya nazar değmesin gerçekten allah beterinden saklasın..

atomkarinca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçmiş olsun çokta şeker

aga78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
teşekkürler arkadaşlar umarım bida böyle olaylarla karşılaşmaz pskolojisi bozuldu sesten kormaya başladı ilkinde çok şükür kuduz olmaz dedik ikincide inşallah ölmez çok zor işlermiş hayvan bakmak hayvan severleri daha iyi anlıyorum artık..

gh912

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kardeş cok cok gecmiş olsun cok sevimli yumurcak.bu cinsler cok hiperaktif oluyor o nedenle yolda bunları tasmasız gezdirmek köpeğin sağlığı acısından tehlikeli.her an koşarken biryere fırlayabiliyorlar.bu arada kangalın kendinden küçük bir köpeğe saldırmasına cok sasırdım dogrusu.kangal gibi asil bir hayvan kendinden güçsüze normalde saldırmaz.demekki hayvanı sahipleri psikopat etmişler.tekrardan gecmiş olsun bende bir köpek sahibiyim ve nekadar üzüldüğünü hissedebiliyorum.hayvan beslemeyene bizlerin yaşadığı üzüntüler sacma gelebiliyor ama bu hayvanlar bir zaman sonra bizim kanımız canımız oluyorlar.benim köpeğimde keneden hastalık kapmıstı ve onun yaşadıgı sıkıntı beni harab etmişti.

coleman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cok harika görünüyo maşallah.sizede geçmiş olsun.cooker kırması sanırım doğru tahminmi:)

skyeye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Muharrem nasıl üzüldüğümü anlatamam.İnşallah kalıcı bir şey kalmaz hem fiziki hem psikolojik.Çok tatlı kerata...Aman abicim başıboş bırakmayın.Kulübenin bulunduğu kısma boydan boya kalın bir tel veya ip çekip tasmasının ipini ona bağlayın.Hem hareket ihtiyacını giderir hem de uzaklaşamaz...

BY_Corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çok şeker maaşallah, nazar değmesin :)