talihsiz ve arsız nazar.

buraqh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çok tatlı maşaallah ben eskiden hiç sevmezdim köpekleri ta kibir arkadasımın köpeği bende kalana kadar aynı bunun gibi küçük cinsi farklıydı ama 3-4 gün beni kendine sevdirdi şimdi ona özlem duyuyorum birde bizim apartmanda sibirya kurdu var oda alıştı bana gözleri çok güzel bi şey.

57.aLaY

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çok geçmiş olsuna abi...

Bu arada çabuk iyileşsinde oyunlar dewam etsin :)

aga78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kardeş cok cok gecmiş olsun cok sevimli yumurcak.bu cinsler cok hiperaktif oluyor o nedenle yolda bunları tasmasız gezdirmek köpeğin sağlığı acısından tehlikeli.her an koşarken biryere fırlayabiliyorlar.bu arada kangalın kendinden küçük bir köpeğe saldırmasına cok sasırdım dogrusu.kangal gibi asil bir hayvan kendinden güçsüze normalde saldırmaz.demekki hayvanı sahipleri psikopat etmişler.tekrardan gecmiş olsun bende bir köpek sahibiyim ve nekadar üzüldüğünü hissedebiliyorum.hayvan beslemeyene bizlerin yaşadığı üzüntüler sacma gelebiliyor ama bu hayvanlar bir zaman sonra bizim kanımız canımız oluyorlar.benim köpeğimde keneden hastalık kapmıstı ve onun yaşadıgı sıkıntı beni harab etmişti.
kangal dişi idi bizim nazarda dişi bide sanırım kangalın sahibi kasıtlı yaptırdı .. nazar o adamı bizim gibi hiç sevmedi :)

cok harika görünüyo maşallah.sizede geçmiş olsun.cooker kırması sanırım doğru tahminmi:)
dogru tahmin :good:

Muharrem nasıl üzüldüğümü anlatamam.İnşallah kalıcı bir şey kalmaz hem fiziki hem psikolojik.Çok tatlı kerata...Aman abicim başıboş bırakmayın.Kulübenin bulunduğu kısma boydan boya kalın bir tel veya ip çekip tasmasının ipini ona bağlayın.Hem hareket ihtiyacını giderir hem de uzaklaşamaz...

erman sorma yaw karşı komşu çagırmış sevmek için geri gelirken adam çarpıp kaçmış buldum gerçi adamı ama ne fayda çok şükü kalıcı bişiy yok 10 güne kadar bandajda çıkıcak sonra sonrasını biliyosun zıpır her gelenle oynaşmaya başlıyıcak işte :)

bu arada teşekkürler arkadaşlar .

yakup

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hayvanlari Bile Severken Maaşallah Kelimesini Ihmal Etmemeliyiz Allah Nazardan Korusun

BaYRaM12

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun:D

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
ismi gibi bıdaha nazar deymez ınsalllah ole ya evcıl hayvan bakmyan bılemez kıymetını ne kadar anlatsan bos anlamıyan ınsana 1 ay oncesıne kadar askerde 3 kopegım vardı bılırım 4tavsanım vardı ozledım kretaları

dogan_tire

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun maşallah

G

Gökhan_55

Bilgi Girilmemiş
valla geçmiş olsun ben hayvanlara çok acıyorum.. Allah razı olsun sizden böyle ilgili baktığınız için..