Taşıtların Ön Camına Yeni Pul

G

Gökhan_55

Bilgi Girilmemiş
yaw bu maliye bakanı herkesi hırsız sanıyor resmen 'KİŞİ KENDİNDEN BİLİRMİŞ İŞİ' DİYE boşuna söylemiyorlardı demekki..

dnanor

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
nedense şaşıramadım.acaba o pulları basacak ve o teknolojiyi akaryakıt istasyonlarına kim getirecek diye sordum kendime....
daha durun bunlar iyi günler.yakında ciğerlerimize chip takıp günlük oksijen tükwetim üzrinden vergi isterler merak etmeyin...
allah ıslah etsin.....
2000 motor bir vectranın fiyatı belli vergisi belli.
1600 mtor bmw nin fiyatıda belli vergiside.
pulu mulu boşverinde bu çarpıklığı düzeltin....

CeyCeyX

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
super bi uygulama tebrik ediyorum. Kel demisiniz ama sizde sac varda ne oluyo???

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
ben de yapıştırmam benzin alacak zaman torpidodan çıkartırım nerede okutuluyorsa okutur geri koyarım ne o öyle ya şaka gibi sanki arabama ortak bu unakıtan efendi allah allah:(((
Günaydın kardeş. Hatta ortak bile değil. Arabanın 3/4 ne sahip. Hem arabama hem keseme ortaklar. :mad:

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
yaptıkları yanlış bişey değil, ülke yararına olacak birşey. fakat birde o pul için ödeyeceğimiz miktarı düşünüyorumda bana bu uygulama itici geliyor
Evet bunların amacı benzincileri denetlemek. Ne kadar vergi kaçırdıklarını saptamak. Ama unuttukları bir şey var. ADNAN ŞENSES faktörü. Başbakanın karşısında bir göbek atar, bir gerdan kırar kısaca kendi ifadesi ile sanatsal bir show yapar, bizim ciplere ödeyeceğimiz paralar da, cipler de doğruca çöpe. :mad:

cemal

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
burada yapılmak istenen kaçak yakıtı önlemek ayrıca bu çip sayesinde yakıttan dolayı ortaya çıkan sorunlar ve arızalar için şikayetlerimizde kanıt olur.diğer yandan birileri zengin olacaksa ki olacak bu olmazsa başka yolla zengin edilir merak etmeyelim daha önce çıkan haberlrde araçlara maliyet 10 avro veya dolar olacaktı sanırım

benim cama sticker yapıştırsam yer kalmayacak kendi okulumun stickerı, kız arkadaşımı alıyorum onun okulun stickeri, annemin iş yerinin stickerı, kardeşimin okulunun stickerı,bide bu geldimi tam olacak diğerlerini asetat ile hallettim de bu mecbur yapışacak sanırım

bide benim araç akar değil kokar yakıt(LPG) kulanıyo yinede yapıştıracakmıyızki:D

CeyCeyX

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
hakketen guzel uygulama....