top speed * (Astra G)

samatya

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim vectra c de de aynı motor var,270 kadran var ama o kadranı başka vectra c ler için yapmışlar.bende düz yolda 205 leri rahat görüyorum.daha fazlası için arabayı çokta zorlamak istemedim.ama bundan önceki arabamı(megane 2 sedan 1.5 dci 80 hp) çok zorlamama rağmen 200 ün üzerine çıkaramamıştım.(onda da ibre 250 ydi.bu ibreyide başkalarının megane ı için yapmışlardı:(

emp:)

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tamirciler arasında genel ve yaygın bi sözdür. bence doğru bi söz de. kadranının sonunu zorlar avrupa üretim bi araba.
Avrupa diye 1.6 golf'ler 260 yapıcak o zaman? Yalan, yanlış işler arabanın gücü belli, kapasitesi belli, son hız değeri belli!! Kadranda 210 gördüğünüzde zaten gerçek hızınız 190-195km'dir en fazla!

LAZRAİL61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tabi her arabanın fabrikasyon bir değeri vardır.kadrandakinin hepsini her araba yapmaz.o zaman reno 12 ninde 180 i devirmesi lazım sonuçta o da fransız malı:D:D

Keepwalking

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tabi her arabanın fabrikasyon bir değeri vardır.kadrandakinin hepsini her araba yapmaz.o zaman reno 12 ninde 180 i devirmesi lazım sonuçta o da fransız malı:D:D

reno 12 deil de gene bi reno olan 21 devirir devirio da kadranı :)

ama mesela reno 21 serisindeki optima (1.6), manager(1.7), concorde (2.0) 'un da kadranları aynı. tabi ki hiçbiri concorde kadar gidemio. bişi diolar o tarz bi üretime de tam olarak bilemedim şimdi adını.

avrupada imal edilne her araba avrupa standartlarına göre üretilmio ki. bu anlamda reno 12 avrupa bi araba deil :) ama 21 avrupa.

dışardan bakıldığında bi arabanın avrupa standartlarında mı yoksa sıradan üretim mi olduğunu en basit kapı cam çercevelerin üst kaporta sacı ile birleştiği yere bakarak anlayabilirsiniz mesela. aracın devrilmesi yada takla atması durumunda üst sac darbeden dolayı içe doğru göçünce kapı cam çıtasını dışarıya doğru attırıo ve bölelikle de kapı kaporta tarafından sıkıştırılmıo. böylece kapıyı açabiliosunuz eğer yanlardan sıkışmamışsa.

Keepwalking

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Avrupa diye 1.6 golf'ler 260 yapıcak o zaman? Yalan, yanlış işler arabanın gücü belli, kapasitesi belli, son hız değeri belli!! Kadranda 210 gördüğünüzde zaten gerçek hızınız 190-195km'dir en fazla!

az önce söyledim golfün mutlaka 260a dayanan bi modeli vardır onun standart kadranı konmuştur.

emp:)

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
O zaman sizdeki 220+çizgi var 2.0 16v içindir! Kadranlarınız aynı çünkü.

s3f!k

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

MOKIA

Başkan
Bilgi Girilmemiş
www.iststatus.com
Evet benimde aklıma takılmıştı
Konuyu baştan sona okudum normalmiş demeki
ASTRA G 1.6cc RPM 6000 , MAX hız 210KM
200KM e kadar rhat çıkıyor. 210 görmesi 30-40 sn sürüyor. İmzada MAX hız var zaten
Rot balans tan çıkınca denemek için yapmıştım ama O hızda neredeyse iki katı benzin yakıyor. Hem cana hem cebe zarar.

cem_utku

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence 134 000 deki aracı fazla sıkıştırmamalısın büyük problemler yaşatabilir sana