Triger kayışı

AhmetH

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla kardeş ben sana söyliim ya orijinal değil onlar yada eski üretim zira geçen sene tek set 184 civarıydı.. devir daim yok...

baya karlısın... adamda kazanmıştır o satıştan 5-10 bişey.. yani orijinal parça 110 ytl mi :eek:

neyse olan olmuş

gateway

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim bildigim devir daim pompası hareketini triger kayışından alıyor ve triger değişirken bilya kayış amörtisör gergi su devir daim pompası vs. hepsi beraber set olarak değişiyor.
Nitekim benim 2 kez trigger değişti, devir daim de birlikte değişti tabi.

rimednac

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaslar ben de vectra b 96 gls var. araci 2. el aldigim icin ne zaman degistigini bilmiyorum. Bakinca anlayabilir miyim? ya da ses filan degisir mi? degismesi gerektigi km disinda nasil anlasilir?

AhmetH

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kapaklar sökülünce kayış gerici nin üzerinde USED NEW indikatörü var.

bunların gösterge nin hangisinine daha yakın olduğunu görür işini bilen bir usta..

gokalp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
triger seti v kayışı devir daim falan filan yetkili serviste işcilik dahil fiyatı nedir ?

Özgür16

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
MerhabalarTriger Zincirli olanlar (Corsa 1.2 16V 2000 64.000 km) değişim gerektiyormu.Birde Bursa da iyi bir özel servis öneriniz var mı?

fellatore

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bursa daki sevis sorusunu ben de soruyorum guvenilir yer bilen varsa lutfen paylaşsın
uludağ servise iyi diyorlar ama ben gitmedim...

aksemseddin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bugün trigeri set halinde değiştirttim.Bir adet metal bilya ve iki adet plastik bilya ile triger kayışı toplam 200 ytl tuttu.Bujileri ve polen filtresini de değiştirdiler.250 ytl parça + 50 ytl işçilik = 300 ytl aldılar.Parçalar orjinal GM marka idi.

murattarum

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar değişim için bekleyenler için söylüyorum çalıştığım şirketin 10 ay önce aldığı 2007 megan sedan 1,6 16v daha 10,000 bile olmadı geçen hafta triyer kopardı herkes şaştı bu işe ama neden olduğu belli değil.kötü kullanım olabilir araştırılıyor.