Triger kayışı

zafzaf00

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
spaceghost' Alıntı:
arkadaşım 20 milyonluk diyip geçme o kayışı sen.o kayışın araç üzerindeki önemini kavra.kopması halinde ne maliyetler olur bunu bil.2 cisi aracın ısuzu motoru var ısuzu servislerindee değiştire bilirsin daha ucuza bilgi,n olsun

dostum kayısın onemını bılmesem nıye degıstıreyım dımı ama...
onemlı olsada 20 mılyon ederı olan parcaya 300 kagıt vermek bana degıl herkese sen dahıl koyar dusuncesındeyım. önem meselesıne ggelınce bıjon cıvatası tanesı 5 kaat olsa senden bunu degıstırmeye servıste 50 kaat ısteseler bozulmazmısın... odahada onemlı dusununce dımı ama. bıde bu ynden bak...
benım amacım durust servıs nerede ve kaca yapar bunu bulmak. yetkılı servıslerın cogu yamyam... ısın basında takıp etsende bı yerden gecırmeye calısıyo hepsııı...
(işini dogru yapsın alınterının karsılıgını alsın ona amenna...)

zafzaf00

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu arada ıstanbulda en ucuz zeytınburnu opel yetkılı servıste trıger set ıcın 350 kdv sız fıyat cektıler bunun altına ınemem heralde dımı. arac garantı dısı ama ozel servıslerde 300 350 cekıyolar makulmudur bu fıyatlar...

jordan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence makul değiştir

spaceghost

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşım tercih senin ben sadece burda fikrimi beyan edip edindiğim tecrübelleri paylaşıyorum.biz aldığımız para sonuna kadar helal.yamyamda değiliz.size sorulmadan bir parça değişiyormu.hayır.tahmini maliyet veriliyormu.hayır.artı biz yaptığımız işten vergi kaçırmıyoruz.size aman abi fiş vermeyelim şukadar indirip olur diyip vergi kaçırmıyoruz.herşey açık net.tercih senin.para senin.araba senin.bu araçı ilk günkü gibi durmasını istiyorsan ve aynı rahatlıkta kullanmak istiyorsan tabiki bir maliyeti olacak.bizler arabaları alırken 15 20 milyarları veriyoruzda yaptırınken niye bu paralar gözümüze batyor anlamış değilim.kendinize iyi bakın

zafzaf00

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benım sozum yamyam servıslere zaten uzerıne alınma.
sımdı ben bu parcaları karıda dahıl trıger setı 150 ye buldum. parcalar orj opel. demekkı burda servısınde %100 fahıs karı var. yanılıyorsam duzelt. servısler bana ortalama 2 bılyaya 225 kayısa 106-125 arası fıyat cektı.

eee gerısını sen dusun ıscılıkte 71+kdz ıle 130+kdv
buna ne dıyeceksın
demekkı yamyam servısler var...
15 20 mılyarıda havadan kazanıp vermıyoz essek gıbı calısıp kenara attıgımız paralar onlar. ben 100 mılyon ıcın 3 gun calısıyorken 30 40 ytl ye rahatlıkla alacagım kayısa 100 ytl gıbı ıkı katı fıyat cekılıyorsa ben bunu kabullenemem dostum. sende olsan kabullenemezsın. herkes ısını hakkıyla layıgıyla yapsın kımsenın lafı olmaz...
herkes vıcdanlı dusunup oyle kazansın. alınterının hakkı odenmez ama fıyatı bellı parcayada 2 katı fıyat tekel olusturulup cekılmez...

spaceghost

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşım gel sen servise ben senin kayışı bedava değiştircem .senin canın sağolsun ama servis fiyatları belli.bu iş ticaret işi.tabiki fiyatlar pahalı bunu kimse inkar eetmiyorki zaten. ben sana derim git arabanın heryerini dışarda yaptır ama triger çok önemli.2 yıl parça garantisi var problem olursa parcadan dolayı garanti olmasının güvencesi var.bu fiyat olayına gelice yarın soracam serviste bakalım neymiş.

tnng yln

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Para Senin Karar Senin.... Bende Yetkili Bir Serviste Calisiyorum Arkadasim 60 Km De Triger Setin Degismesi Lazim ... Triger Kayisi Ara Bilyeler. Ve Gerki Devfirdayimin Su Kaciriyor Ise Degistir Derim Ama Bana Kaliyorsa 60 Km De Kacirmamasi Lazim Garanti Kapsamina Alinabilinir....kib Hayirli Forumlar..

zafzaf00

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sen fıyatı sor gene ama benım dedıgım fıyatlara yakın asagı yukarı...
sen servıste calısıyorsun heralde . servıs sahıbı degılsın. bu nedenle sunuda soylıyeyım trıgerden garantılıde olsa kullanıcı hatası dıye garantı dısı muamele yapılabılırmı. malum cogu hatayı kullanıcıya atan cok servıs var. ben ıster yetkılı ıster ozel olsun durust ve musterıye karsı acık servıslerden yanayım. dedıgım gıbı alınterının hakkı odenmez ıscılık neyse odur ama parcada fahıs fıyat yazık gunah yaa...
herkese bılgılerınden ve yardımlarından oturu tesekkurler...
yarın gıdıp degıstırece kısmetse. senın servıs nerede kardes. olmazsayakında debrıyajında omru dolar.onudasana yuklerız olmazsa:=)

tekrar belırteyım dedıklerımle sızı uzdum kırdıysam kusura bakmayın lafım yamyam servıslere...

spaceghost

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadşım biz yeri geldiğinde insalara çok yardımcı oluyoruz.herşey para değil yeterki karşımızdaki insan olsun.ben cebimden çok para ödedim öderimde mesele değil.herşey saygı sevgi meselesi .kendinize iyi bakın

zafzaf00

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
keşke herkes senın gıbı dusunse. dedıgım gıbı para kolay kazanılmıyor. ama alınterınınde hakkı yenmez. bu sıtede senın gıbı arkadaslar adres verseler kampanya yapsalar vs etkınlıklerle hem sız kazanın hemde bız durust guvenılırservıs alalım...
sizde kendini,ze iyi bakın. forumu cok begendım, basım sıkıstıkca danısırım artık...
unutmadan ekleyım benım aracın kullanım kıtapcıgı yoktu bu dokumana nasıl ulasırım. elınde vrasa tarayıp ebook halınde buradan sunabılecek bı arkadas varmı acaba...

gene unutmadan ekleyım herkesın kandıl gecesı kutlu olsun... iyi geceler, seviyeli bilgilendirici tartışmalar dileğiyle