Triger kayışı

caycan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Saolun arkadaşlar. İçimde sürekli dertti bindikçe sanki hemen kopacakmış gibi geliyordu sonunda değiştirdim. 420 ytl sıkımış araya...........

turo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Slm.
3 hafta önce 96 astra H.Back triger kayışını değiştirdim.Ankara Şaşmazda toplam 150.- YTL.ye mal oldu.Maliyetleri görünce bende bir terslikmi var diye düşündüm.Ne dersiniz.(kayış,üç rulman ve işçilik dahil.)

zafzaf00

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benzınlı ıle dıesel farklı.
bende maslakta degıstırdım gürsel opel servıste. sagolsun ustalar cok ıyı ıs cıkardılar. hatta her servıs hemen değıstırelım abı der ama gursel usta dıesel trıger 90000 de degısır dedı. daha 12000 km gıdersın rahat dedı. (tabı servısler ıse daha tıcarı bakıyolar ustalar ıse daha ınsani ) bende sagol usta sen gene degıs aklım kalmasın dedım. tavsiye ederim işin başında durup seyredebiliyorsunuz. samimi bir esnaf. samimi bir ortam. o lüx servislerin ışıltısı havası yok ama dediğim gibi insanı kazıklama dertleri yok alınteri karşılığı iş yapıyorlar. kartlarında web adreside vardı
http://www.opelgursel.com/
adresine burdan ulasabilirsiniz. zafer tavsiye etti derseniz torpil beklemeyin herkese eşit davranıyolar zaten dediğim gibi samimi bir ortam...

zafzaf00

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
turo' Alıntı:
Slm.
3 hafta önce 96 astra H.Back triger kayışını değiştirdim.Ankara Şaşmazda toplam 150.- YTL.ye mal oldu.Maliyetleri görünce bende bir terslikmi var diye düşündüm.Ne dersiniz.(kayış,üç rulman ve işçilik dahil.)

3 rulman değil iki rulman olmalı. benzinlidemi 3 rulman var acaba???

mocan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
triger-servis-garanti üçlüsü

Sayın arkadaşım Triger setini devirdaimini fiyatına bakmaksızın değiştirmeni öneririm (yetkili serviste) bu kayışın değişimi için özel aparat var ve fiyatı çok pahalı dolayısı ile özel servislerde bu aparatı almıyorlar göz kararı değişim yapılıyor bir diş atlak takılsa senin için büyük problem olur garanti 2 yıl bu parçanın değişimi nedeniyle her hangi bir durum olsa (süpap eğilmesi gibi) senin aracını işi yaptırdığın yetkili servis hiç bir ücret almadan ( hem parça hemde işçilik) komple motor yapar ve teslim eder eğer çok büyük boyutta hasar açılmış ise sıfır motor bile koyarlar gel sen özelde yaptırma 50-100 ytl için büyük risk alma sevgilerimle

mocan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vectra -c için az önce fiyat aldım ankara opal den devirdaim dahil 315 ytl

torsion

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar yardım lutfen.........bizim 93 gt nin tüm triger kiti 1 yıl once değisti yanlız bir sorunum var ve kayıslarla sanırım alakalı.arabayla donüs yaparken,sag alt bir yerden ciyyyakkkk diye bir ses geliyor her zaman olmuyor ama problemin ne oldugu hakkında emin degilim

dejaay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
caycan' Alıntı:
Saolun arkadaşlar. İçimde sürekli dertti bindikçe sanki hemen kopacakmış gibi geliyordu sonunda değiştirdim. 420 ytl sıkımış araya...........

kardeş trigerle beraber neleri değiştirdiler? Bi de arabayı çok kurcalıyorlar mı yoksa alıp adam hiç bir yerine dokunmadan takıyor mu?