Trigger değiştikten sonra prosedür ?

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Yazılanlardan okuduğum kadarıyla Elazığ ve Niğde'de yaşayan Opel sahiplerini Allah korusun diyorum.

caglar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hemşerim ben birkere karalara gittim, baktım ilgi yok, ustalar ise yine öyle, bilgisayara bağlıyorlar, bu parça arızalı değişecek diyorlar. ben gittiğimde bana arızalı dedikleri parçayı hala kullanıyorum. hepsi genç usta tecrübe yok vs. vs. özel servise git. bende de seninkine benzer bir sorun var idi adamlar trigeri değiştirirken sente ayarını yapamamışlar. onun için bayağı uğraştım. sanayide yeni tanıştığım ve dükkanının önünde hiç araba eksik olmayan eyüp usta halletti istersen yerini tarif edebilirim. geçmiş olsun. saygılar.

Kardeş şu Eyüp ustanın dükkanını bi tarif edebilir misin? Dükkanın adı ne? Sanayide nerde? Bir zahmet.

roviss

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.ismailsu.com
Arkadaşlar bildiğiniz iyi ustaların yerini tarif edebilir misiniz ?

VAKVAK95

Kayıtlı Kullanıcı
42-Konya
Siteyi ziyaret et
kayseri ve niğdede yaşayan arkadaşlar Konya ya gelin.ustaların en iyilerine gtüreyim sizi.Hemde tanışmış oluruz

Ertekin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
karalarda ustalık yok ben hız sabitleyici taktırmak istedim motoru komple değiştirmek lazım dediler:Dbence bundan sonraki servis işlerinizde özel servise gidin.bu arada malatya konusunda haklısın bende elazığlıyım
komple motor değişecek ha:?:) YUUHH!! :) desem yanlış olur mu.?

caglar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kayseri ve niğdede yaşayan arkadaşlar Konya ya gelin.ustaların en iyilerine gtüreyim sizi.Hemde tanışmış oluruz

Ben memlekete giderken hep Konyadaki ERTÜRK OPEL özel servisine uğrarım.Adamlar gerçekten işi biliyorlar.Tavsiye ederim.Ancak buralarda çaresiz kalmadıkça gitmiyorum hiçbir servise.

vectra1.6

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Dükkanın ismi Avrupa oto (avrupa Efraim) ustanın ismi Eyüp. Otogar girişinden, göbekten yukarı doğru çıkın. yol ortasındaki refüşlerden 3. aradan "u" dönüşü yapın yaklaşık 10 metre ilerde sağda. ben memnunum. inşallah sizin sorunlarınızda hallolur. saygılar.

caglar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Teşekkürler.İnşaallah ihtiyacımız olmaz.Olursa ilk oraya gideceğim.Tekrar teşekkürler.Arızasız kazasız günler...

magicx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşım geçmiş olsun diyorum ben de görev icabı mecburen karalar a gitmiştim 1 haftada zor çıktım.. adamlar tok.. onu da bırak nasıl olsa bize mecburlar gözüyle bakıyorlar.. ben o günden sonra bir daha yetkili servise gitmeyeceğime yemi ettim.. başka bir arkadaşım da orada sorun yaşayınca istanbula şikayet ettik karaları ama yine de tatmin edici cevap alamadık.. eğer fırsatın olursa malatyaya git kış geliyor yolda bırakmasın seni..

zafzaf00

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
işlemi yetkili serviste yaptırmışsın.orda sorununu hallettir. özele elletirsen yapılan işin garantisi bitti derler...
malzemede hata olma olasılığından çok işlem hatalı yapılmış. bu şekilde kullanarak başka parçalarada zarar vermiş olabilirsin. Yataklarda yuvalarda aşınma vs gibi...