tüm astra sahiplerine veda

DERSİMLİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: tüm astra sahiplerine veda

Tek suçlu OPEL T֜RKİYE'dir.  kızgınkırbac battle_Escrime battle_Teroriste 68lookk sonuç:  general_Not_talking

budoka

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Tolga KARACA link' Alıntı:
Opel e yeni modeller ve motorları kazandıran şahsın bir isteği de servis kalitesi ve müşteri memnuniyetini çok daha iyi bir konuma taşımakmış, birkaç ay önce okumuştum.

umarım öyle olur... düşünün aracını severek alan bi insanı bile aracından soğutmaya yetiyorlar... ve benim gibi çok müşteri kaybedecekler böyle giderse...

budoka

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

DERSİMLİ link' Alıntı:
Tek suçlu OPEL T֜RKİYE'dir.  kızgınkırbac battle_Escrime battle_Teroriste 68lookk sonuç:  general_Not_talking
sanırım bunlar aralarında anlaşmışlar.. hepsinde aynı tavır... opel türkiyede aynı...

ulas79

Kayıtlı Kullanıcı
09-Aydın
Siteyi ziyaret et

Hayırlı olsun yeni aracınız,opel malesef hala gm etkisinden kurtulamadı bu sorunlar gm in opeli ezmesinden kaynaklanıyor.

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

budoka link' Alıntı:
umarım öyle olur... düşünün aracını severek alan bi insanı bile aracından soğutmaya yetiyorlar... ve benim gibi çok müşteri kaybedecekler böyle giderse...

Bu durumu daha önceki araçlarımda birkaç kez yaşamıştım, sonra insan alışıyor ve "madem aracımı seviyorum neden birkaç densiz yüzünden gül gibi arabamdan soğuyayım" haline giriyor, tabi hiçbir aracımda ciddi sorun (Toyota Corolla hariç) yaşamadığımı - ufak çaplı sorunlarda da sıkıntı yaşamadığımı belirtmeliyim.

ümit DURUKAN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Tolga KARACA link' Alıntı:
Bu durumu daha önceki araçlarımda birkaç kez yaşamıştım, sonra insan alışıyor ve "madem aracımı seviyorum neden birkaç densiz yüzünden gül gibi arabamdan soğuyayım" haline giriyor, tabi hiçbir aracımda ciddi sorun (Toyota Corolla hariç) yaşamadığımı - ufak çaplı sorunlarda da sıkıntı yaşamadığımı belirtmeliyim.
Tolga bey merhaba, ben mayıs ayından itibaren Gömeç 'te yazlıkta oluyorum.Aracımın garantisi bitti.Agustos aylarında Edremit'te servise sokuyordum.Şimdi gidebileceğimiz siz bildiğiniz iyi bir özel opel servisi var mı? Bana bilgi ve tlf verirseniz sevinirim.Yazın Akçay da olursanız uğrayıp görüşmek isterim...

harrun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Yeni aracınız hayırlı olsun.Güle güle kullanın.

Türkiye'deki Opel servisleri sağolsunlar çok bilmişlik yapıp bir şeyden haberi olmadığının en güzel örneğini bende yaşadım.2 defa bakım için servise gittim.Bir de jant almak için gittim.Adama istediğim jantı anlatana kadar ve o da anlayana kadar neredeyse bir saat geçti.EPC'den baktıktan sonra ancak jeton düştü.Bir daha da yedek parça alımı dışında kapısından geçmedim.İlgi alaka neredeyse sıfır.Garanti bittikten sonra doğru sanayi de soluğu aldım.Sağlam bir usta da buldum.Bütün işlerimi orda hallediyorum.

İleride biz de aracı değiştirmeyi düşünüyoruz fakat hemen değil.H ile yolan devam şimdilik.Bir sıkıntı yok :)

DERSİMLİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Aracın Hayırlı olsun, (sorunsuz gönül rahatlığı) ile binmek nasip olsun.

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ümit DURUKAN link' Alıntı:
Tolga bey merhaba, ben mayıs ayından itibaren Gömeç 'te yazlıkta oluyorum.Aracımın garantisi bitti.Agustos aylarında Edremit'te servise sokuyordum.Şimdi gidebileceğimiz siz bildiğiniz iyi bir özel opel servisi var mı? Bana bilgi ve tlf verirseniz sevinirim.Yazın Akçay da olursanız uğrayıp görüşmek isterim...

Merhaba,

Benim de garantim bitti, şimdi servise giderken internetten gerekli parçaları alıp da gidiyorum.