Türk milletinin başi sağolsun..

aga78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tokat'taki saldırısında şehit olan 7 asker ile yaralanan 3 askerin isimleri belirlendi.
Reşadiye Kaymakamı Cihangir Güler, devriye görevi sırasında meydana gelen terörist saldırısında 1 uzman çavuş ile 6 erin şehit olduğunu söyledi. Güler, 3 yaralı askerden 1'inin uzman çavuş olduğunu, yaralılardan 1'inin durumunun ciddiyetini koruduğunu ifade ederek, "Şu anda hangi örgütün saldırıyı gerçekleştirdiği konusunda bir şey söylemem mümkün değil" dedi.

Kaymakam Güler, 7 askerin şehit olduğu saldırıda yaralanan 3 askerden birinin uzman çavuşu olduğunu, sağlık durumunun ağır olduğunu bildirdi. Güler, yaralı 3 askerden Emrah Mandıralı ile Uzman Çavuş Yusuf Öztürk'ün Niksar Devlet Hastanesi'ne kaldırıldığını, sağlık durumu ağır olan Uzman Çavuş Öztürk'ün burada ameliyata alındığını kaydetti.
Saldırıda şehit olan askerlerin isimleri ise şöyle:
"Uzman Çavuş Harun Arslanbey (Adana), Erler Onur Bozdemir (Adıyaman), Kemal Pide (Ordu), Ferit Demir (Muş), Yakup Mutlu (Muş), Cengiz Sarıbaş (Giresun), Fatih Yonca (Hatay)."

EYYY TAYYİP NEREYE KADAR BU OYUNLAR TV DİZİLERİNDE PKK LILARI ŞİRİN GÖSTERDİNİZ ERGENEKON DEDİNİZ İÇİNDEN ÇIKAMAYINCA AÇILIMM DEDİNİZ BİNLERCE ASKERİ SINIRA YIĞIP ABD İCAZET VERMEYİNCE GERİ ÇEKTİNİZ MAYIN TEMİZLEMEDE ÖNE ÇIKTINIZ BİR TÜRKÜM DEMEDİNİZ AMA EN BÜYÜK MİLLİYETÇİ BENİM DEDİNİZ MERAK EDİYORUM SİZ NE MİLLİYETCİSİSİNİZ.? ALLAH BELANIZI VERSİN APOYU BU KADARMI SEVİYORDUNUZ BEE.. BENİM VERGİMLE MİLYON DOLAR HARCAYIP ADAM RAHAT ETSİN DEDİNİZ NE EVET SİZİNN BAŞINIZ APODAN DAHA BÜYÜK ÖN CE SİZİNKİNİ VURMAK LAZIM ..

KENDİNİZE KANUN ÇIKARTINIZ ONLARDA YARARLANDI CEZA EVİNDEN MECLİSE GETİRDİNİZ VATAN HAİNLERİNİ AFFETTİNİZDE NE OL DU
HANİ SİZ KARADENİZLİ LAZ EŞİNİDE ARAP KÖKENLİ KÜRTTÜ YA

BENİM DEDELERİM OSMALIYA KILIÇ YAPARLARMIŞ O KILIÇI KUŞANIP İSLAM İÇİN VATAN MİLLET VE ŞANLI TÜRK SANCAĞI İÇİN SAVAŞSINLAR DİYE ÇOK ŞÜKÜR BEN TÜRK OĞLU TÜRKÜM VE SENİ İSTEMİYOR SABAH AKŞAM ŞAD EDİYORUM....

forged&carbon

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
basimiz sagolsun, hainlere inat daha da cesaretlendik.
Birde cikmislar ocalan bizim icin onemli diye demec veriyorlar, deliriyorum :mad::mad::mad:
bugun da dtp nin esas dan durusmasi var, hepsi planli, yalniz hic bir sey yapamazlar.

Son düzenleme:

meftunn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yazık :(

eL_nino

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Basimiz sagolsun.Hala anlayamadi 26 yildir bosa cabaladigini bu sozde orgut.

eskikasa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
allah kalanlara sabır versin.
parti kapanınca dağa çıkcaz demiş ...unun birisi, çıksalar da leşleri toplansa...

umit1984

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.daskuza.com
BAşımız Sağolsun Ne olursa olsun BU Şehitlerin hesapları birgün sorulacaktır buna inanıyorum ... İnanmak istiyorum

mustafagokay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Açılmdı, demokratik toplum hareketiydi derken, güzel Ülkemizi kaosa sürüklediler...

TBMM sıralarında, ülkenin birlik ve bütünlüğü için yemin edenler dağa çıkarız diye tehditler savuruyor, Terörist başının önemli olduğunu söylüyorlar...

Öte yanda da % 47 oy alarak, İktidar koltuğuna oturan akepe de, sanki bu şerefsizlerin ne istediklerini bilmez miş gibi açılım yapmaya kalkışıyor...

Gelinen noktada, dershanesinden evine halk otobüsyle dönen 17 yaşındaki kız çocuğu 1 ay boyunca hastenelerde can cekişerek hayatını kaybediyor, TOKAT ta devriye görevinde Jandarma minibüsü çapraz ateş ile taranıyor, 7 şehit - 3 yaralı ...

Hala utanmadan sıkılmadan, açılım kararlılıkla sürüyor - bu tarz süreçler sancılı geçer diye söylemlerde bulunuluyor...

ALLAH o sancıyı sizlerinde (açılım yapanların ve yandaşlarının) yüreğine versin inşallah...

Başımız sağolsun...

Son düzenleme:

mustafa57

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Allah hepsinin belasını versin. Zaman birlik olma zamanı. Malisef kürt kardeşlerimiz çok oyuna geliyor. Şunu unutmamak lazım bütün kürtlere PKK lı muamelesi yapmamalıyız.

BY_Corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu yaşadıklarımıza inanamıyorum, bunları nasıl kabulleniyoruz
(kabullenmiş gibi görünüyoruz) anlamak mümkün değil...

Tarihimizde sayısı binlerce olan fedakarlık hikayeleri,özveriler olan,
öleceğini bile bile savaşa gitmekten çekinmeyen bu halk
şimdi nasıl oluyorda bu kadar tepkisiz hayretler içerisindeyim ..

- Ceza evinde vatanı bölmeye çalışmak suçundan yatan bir insan , dokunulmazlık verilerek milletvekili sıfatı ile Meclise sokuluyor

- En az 30 bin kişinin bir fiil katili bir mahlukata sayın diyerek, her platformda bu organizasyonun yönetiminin o mahlukatta oldugunu belirterek, o mahlukatı meşrulaştırmaya çalışıyorlar

- Her karış toprağında Senin atalarının kanı bulunan bu aziz vatanın bir kısmı ,özerk bölge olsun, yönetimi merkezden ayrılsın diyerek bölünme isteklerini alenen dile getiriyorlar

- Gösteri ,yürüyüş, miting bahanesiyle yüzlercesi toplanıp bayrağımıza, araçlarıyla ezmeye çalışacak kadar gafletle insanımıza, hepimizin olan kamu mallarına saldırabiliyorlar

- Güney doğu bir kenara ,bugun İstanbulun bazı semtlerine otomobilinde veya elinde Türk Bayrağı ile girmeye çekinilir hale getirilmiş

Analar ağlamasınmış, bu şehit olan kardeşlerimizin anaları ne olacak ???

Analar ne için alıyor, kim ağlatıyor, ey millet uyanın, bu oynanan oyunlara gelmeyin,

Bizim analarımız bizim olmayanı almaya çalışırken değil, zaten bizim olanı korumaya
çalışırken şahadete eren askerlerimiz için ağlıyor,ağlatanlar ise belli

Dizi izlemiyorsunuz ey insanlar,bu yaşananlar gerçek, yaşananlar bittiğinde sen her zamanki gibi dişlerini fırçalayıp yatacaksın ama uyandığında bulduğun maalesef aynı vatan olmayacak