Türk milletinin başi sağolsun..

ORCA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hepimizin başı sağolsun....

ben bunlara oy vermediğim halde vicdanım rahat değil;merak ediyorum bunlara oy verenlerin vicdanları ne durumda...???:mad::mad::mad:

ardagozbel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
EYYY TAYYİP NEREYE KADAR BU OYUNLAR TV DİZİLERİNDE PKK LILARI ŞİRİN GÖSTERDİNİZ ERGENEKON DEDİNİZ İÇİNDEN ÇIKAMAYINCA AÇILIMM DEDİNİZ BİNLERCE ASKERİ SINIRA YIĞIP ABD İCAZET VERMEYİNCE GERİ ÇEKTİNİZ MAYIN TEMİZLEMEDE ÖNE ÇIKTINIZ BİR TÜRKÜM DEMEDİNİZ AMA EN BÜYÜK MİLLİYETÇİ BENİM DEDİNİZ MERAK EDİYORUM SİZ NE MİLLİYETCİSİSİNİZ.? ALLAH BELANIZI VERSİN APOYU BU KADARMI SEVİYORDUNUZ BEE.. BENİM VERGİMLE MİLYON DOLAR HARCAYIP ADAM RAHAT ETSİN DEDİNİZ NE EVET SİZİNN BAŞINIZ APODAN DAHA BÜYÜK ÖN CE SİZİNKİNİ VURMAK LAZIM ..

KENDİNİZE KANUN ÇIKARTINIZ ONLARDA YARARLANDI CEZA EVİNDEN MECLİSE GETİRDİNİZ VATAN HAİNLERİNİ AFFETTİNİZDE NE OL DU
HANİ SİZ KARADENİZLİ LAZ EŞİNİDE ARAP KÖKENLİ KÜRTTÜ YA

BENİM DEDELERİM OSMALIYA KILIÇ YAPARLARMIŞ O KILIÇI KUŞANIP İSLAM İÇİN VATAN MİLLET VE ŞANLI TÜRK SANCAĞI İÇİN SAVAŞSINLAR DİYE ÇOK ŞÜKÜR BEN TÜRK OĞLU TÜRKÜM VE SENİ İSTEMİYOR SABAH AKŞAM ŞAD EDİYORUM....[/QUOTE]

ELİNE SAĞLIK YAZDIKLARININ HEPSİNE KATILIYORUM.
ALLAH HEPSİNİN BELASINI VERSİN BİR AN ÖNCE.
icon8.gif

yusufer55

Kayıtlı Kullanıcı
55-Samsun
Siteyi ziyaret et
Evet hepimizin başı sağ olsun ama ülkenin yöneticilerinin daha doğrusu seçtiklerimizin,Birşeyler yaptıklarını görememenin üzüntüsünü ne kadar daha çekeceğiz.ABD ve AB kaynaklı açılım falan derken olan; yine M E H M E T C İ K L E R E ve analarına babalarına oluyor birde bizim gibi o acıları içlerinde hisseden bizlere oluyor bu yönetimdekiler vur patlasın çal oynasın devam ediyorlar.Koskoca Türk Milletine yapılan bu saygısızlıkları hiçbir hukuk, insan hakları açıklayamaz.

cndnztrk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Allah rahmet eylesin mekanları cennet olsun.inşallah bu olaylara neden olan herhangibir şekilde sorumlu olan kişiler de bunun hesabını en acı biçimde öderler.
analar ağlamasın diyıorlar evet dağa çıkanların anası ağlamıyor.dtp liler dağa mı çıkalım diyorlar tiplerinden belli dağda yaşamaya alışkın zaten insan tipi yokki bunlarda.
Yedi eve ateş düştü peki bu ne olacak nasıl söner bu ateş daha doğrusu söner mi giden evlat giden kardeş giden eş geri gelir mi?

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Ülkece başımız sağ olsun. Gerçekleri halen göremeyenlerin gözleri kör olsun. Bir de utanmadan partilerinin adında demokrasi ibaresi var. Bu mu demokrasiden anladıkları. İnsanları canlı canlı yakmak, malını mülkünü ateşe vermek, talan etmek mi demokrasi? Bu göstericiler için (çoluk çocuk fark etmez) neden boyalı su, plastik mermi gibi malzemeler kullanmazlar anlamıyorum. Memurlar, işçiler, öğrenciler yürüyüş yaparken adeta canileşen iç işleri yetkilileri neden bunlara karşı yumuşak davranıyorlar? Çocukların arkasına sığınmak ne kadar mantıklı? Bu çocuklardan ailesi sorumlu olduğuna göre olaylara karışanların ana babalarını da içeri atmadıkca bu olayların önüne geçilemez.

ceterisparibus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Diycek söz bulamıyorum köpeklere !

oktay38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadslar izleyin apoyu bir daha mahkemye cıkartıp serbest bırakacaklar ::mad::mad:

barıs_koc

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ne büyük bir oyun ynanıyor ülke üzerinde. Şehitlerimize Allah tan rahmet diliyorum. Olacak olacak bişraz zor olacak ama sonlanacak bu baqzı vatan hainlerinin kendine ekmek kapısı yaptığı kapı kapanacak.

haydut25

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sanırım dtp lilerin açılım bitmiştir, açılımı ve akpyi tanımıyoruz sözlerine, sokaklarda olan olaylara rağmen ve 7 şehidimize rağmen halen daha açılıma devam edeceklerini söyleyen akp hükümetinin içinde bulunduğu tutum artık birilerinin yeterince dikkatini çekiyordur.Eğer bunlara rağmen halen daha %47 ile iktidar olabileceklerse, demek ki bu millet şehit cenazelerinde şehitler ölmez diye yalandan gösteriş olsun diye göz yaşı döküyor.Düşünsenize pkk nın 25 senede yapamadığını akp 6 ayda başardı!Öyle ki, bugün kürt sorunu diye söylenen söz, 1982 de emine aynanın söylediği, ve pkk propaganda kitabının ilk maddesi olan bir sözdür.Malesef tarihi unutturulan, tv programlarıyla ve dizilerle uyutulan, behlülün aşkıyla zihni işgal edilmiş, çakma kahraman polat alemdarla vatanı sanal olarak kurtaran bir millet olduğumuz sürece bu ihaneti yadırgamakta biraz abes kaçıyor bence.Bir oturup düşünelim.Hep bunları konuuyoruz da, iş icraata gelince kim ne yapıyo?

barıs_koc

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sanırım dtp lilerin açılım bitmiştir, açılımı ve akpyi tanımıyoruz sözlerine, sokaklarda olan olaylara rağmen ve 7 şehidimize rağmen halen daha açılıma devam edeceklerini söyleyen akp hükümetinin içinde bulunduğu tutum artık birilerinin yeterince dikkatini çekiyordur.Eğer bunlara rağmen halen daha %47 ile iktidar olabileceklerse, demek ki bu millet şehit cenazelerinde şehitler ölmez diye yalandan gösteriş olsun diye göz yaşı döküyor.Düşünsenize pkk nın 25 senede yapamadığını akp 6 ayda başardı!Öyle ki, bugün kürt sorunu diye söylenen söz, 1982 de emine aynanın söylediği, ve pkk propaganda kitabının ilk maddesi olan bir sözdür.Malesef tarihi unutturulan, tv programlarıyla ve dizilerle uyutulan, behlülün aşkıyla zihni işgal edilmiş, çakma kahraman polat alemdarla vatanı sanal olarak kurtaran bir millet olduğumuz sürece bu ihaneti yadırgamakta biraz abes kaçıyor bence.Bir oturup düşünelim.Hep bunları konuuyoruz da, iş icraata gelince kim ne yapıyo?

sölediklerinizin ikinci bölümüne canı yürekten katılıyorum. Çok güzel tespitler.