Türkiyedeki Savas Ucaklari

tnng yln

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Heyt Beee Masallah Yiğitlere Bakk Türküm Dogruyum Caliskanim...

emirhan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaslar Metal Firtina Kitabini Okuduktan Sonra Cok Korkmustum Gercekten Bu Kadar Gucsuzmuyuz Diye Ama Ben Ulkemin Askerine Ve Ordusunun Kuvvetine Guveniyorum.vede Eminimki Bugun Cagrilsa Butun Turk Gencleri Savas Aninda Onune Arkasina Bakmaksizin Savasa Giderler
Ne Mutlu Turkum Diyene

MaviGsi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu konuyu iranla Türkiyenin karşılaştırıldığı bi gazetede yanılmıyosam sabahtı okumuştum. Orda söölediğine göre 550 diyodu...
Bende askeri hava alanında çalışıyorum ve şunu söyleyebilirim ki Türkiyeyi bu konuda kimse zayıf göremez. Siz bunu gelipte burada görmelisiniz. Bizim pilotlarımız dünyadaki saygın pilotlar arasında ve Türkiye artık havacılık konusunda yaptığı buluşlarla gerek amerika gerekse diğer ülkeler olsun birçok patenti olan gece görüşü gibi kalkanlar gibi bir sürü malzeme satar oldu.
Diğer askeri konularda olduğu gibi havacılık konusunda da ülkemiz diğer ülkeleri korkutacak güce sahiptir.
Kaç uçak olduğunu tam olarak bilemem ama yeterince uçağımız ve de gücümüz var...
Sağolsunlar ki onlar sayesinde rahat rahat uyuyabiliyoruz...
Allah bizim ordumuza her daim güç kuvvet versin...

C4TL4Xx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
50 - 100 tane vardır oooooo bazen 200 - 300 kadar cıktıgı gorulmustur:) savasmı cıktı... çekin çocukları aradan çekemiyorum uçaklar geliyo:D

IceBreaker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:D bunlar ordu sırrı ulu orta yerde