TÜVTÜRK'ün araç muayene sistemi hakkında

prens2381

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu arada bu sayfa TüvTürk başlığı altında değilmiydi :) konunun anası ağladı valla sayemizde :D

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Yönetim görmeden derhal burayı terk etmekte fayda var

prens2381

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynen, bu arada yönetime duyrulur, suçun sanıkları Savaş abi ve Cengiz abidir, ilgililere duyrulur :D

goshawk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
olur böyle şeyler gergin havayı biraz yumuşatmışsınız helal olsunnn arada bi lazın her here

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ooo ben yokken neler olmus :D forumda herkes tartısabılır,fıkır alısverısı yapabılır önemli olan dostluk,sev ıye ve anlayıstır yoksa aslında ben cok artıstımdır,çok da kılımdır ama buradaki hiçbir dostum,ağabeyim,kardeşim,arkadaşım ne yaparsa yapsın bu tutumu haketmezler cünki her zaman dediğim gibi opelim net bir ailedir,bizim için sanal değil realdir.... tüvtürk de derdine yansın :D

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Birkaç araba sitesini yakından takip ediyorum, inanın içlerinde en güzeli, en samimisi, en kaliteli paylaşımları olan form OPELİM.NET. Zaten onun için çok sevilmiyor mu?

prens2381

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Mardin Belediye Başkanı adayımız olarak FATİH ÖZKAN kardeşimizle yolumuza devam edeceğiz. :kop:
:D abi ne çabuk harcadın beni, şimdi Mardin belediye başkanının kulağına giderse ciddiye alır, başlar beni halkımıza kötülemeye :D dur havaya sokupta beni belediye başkanı olmak için memurluğumdan istifa ettirtme :kop: