ultra mavi corsa c jant seçimi

954fireblade

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hee doğru diyon abi hemde aynı renk araba.de allahtan cezamı istiyosun..biz alalım zorla satarız :D

Mst

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hee doğru diyon abi hemde aynı renk araba.de allahtan cezamı istiyosun..biz alalım zorla satarız :D

Valla ya, bi jantı almadan önce aracının üzerinde nasıl duracağını ancak bu kadar net görebilirsin, (Gerçi Birol abinin araba fena doluda) olsun yinede 4 kapı ve aynı renk. +Olarak jantlarda mükemmel uyum sağladı.

Baskı şart aga, İrfan gelsin hele bi, gerekeni yaparız.. :sopa:

teoman2580

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Valla ya, bi jantı almadan önce aracının üzerinde nasıl duracağını ancak bu kadar net görebilirsin, (Gerçi Birol abinin araba fena doluda) olsun yinede 4 kapı ve aynı renk. +Olarak jantlarda mükemmel uyum sağladı.

işte geldim burdayım ben bu işte ustayım;). Mustafa dostum; birol abi zengin, adamın parası var, yatı var, katı var yapıyo.bizde burda jantları elden çıkartalımda gelen 2 kuruş parayada biraz ekleme yapar yeni bi jant alırız diye meteliğe kuru sıkı atıyoz:D.ama harbiden birol abi temiz ve güzel iş çıkartmış, tebrik ettim;)...

teoman2580

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bugün zorda olsa H&R coilover,ları taktırdım.
img1397ju.jpg
abi gayet güzel duruyor maşallah, bu coilover ların maliyeti nekadara geldi size?

Mst

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
işte geldim burdayım ben bu işte ustayım;). Mustafa dostum; birol abi zengin, adamın parası var, yatı var, katı var yapıyo.bizde burda jantları elden çıkartalımda gelen 2 kuruş parayada biraz ekleme yapar yeni bi jant alırız diye meteliğe kuru sıkı atıyoz:D.ama harbiden birol abi temiz ve güzel iş çıkartmış, tebrik ettim;)...

abi gayet güzel duruyor maşallah, bu coilover ların maliyeti nekadara geldi size?

Aga napıcan o zaman coil overi felan, niye soruyon, bizim gibi sende gariban işi spor yay tak geç. :D :rolleyes:

brl

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Abi şu ayardayken arkadan sadece 2 cm kaldır, ön arka eşit olunca tuhaf göründü, konfor, yol tutuş felan nasıl peki, beğendinmi?

Ön-arka alçaklık ayarı iyi,o resimde hem önden foto çektiğim için vede zemin düz olmadığı için öyle görünüyor..Ben daha öncede sadece yay kullandım,fakat yaylara 1 hafta tahammül edebildim,tekrar söktüm.Ama coilover gerçekten çok farklıymış,konforda %10-15 lik bir sertleşme var,hoplama zıplama yok,yani beklediğimden iyi oldu sonuç.
birol abi bi boş viraja yatırmıştır arabayı :p
çok güzel olmuş,bu arada önceki jantların gerçekten güzeldi şimdikilerde güzel...
Ve arkayı mustafa abinin dediği gibi bi2 santim kaldırırsan güzel olur kanımca :):)

İyi dileklerin için sağol kardeşim.
tam ayarında olmuş uzaktan vw polo zanndettim arkayı kaldırmayın bence

Evet bende size katılıyorum,az biraz ince ayar yaptırcam sadece.

Jantlar satılık arkadaşlar,öncelik uslum64,ün.

Mustafa o dediklerinin inan hiçbiri yok,huzur yetiyor şimdilik.Takıldığını biliyorum,teşekkür ederim.

Teşakkürler,coilover lar corsacı bir arkadaşımın,o arabasını sattı,abi al tak,kullan istersen dedi,denemiş olursun dedi.
Aga napıcan o zaman coil overi felan, niye soruyon, bizim gibi sende gariban işi spor yay tak geç. :D :rolleyes:

Yollarımız tarla gibi olmasa dediğin doğru,spor yayda iş görür ama ne fayda.

brl

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu fotoda dikkat ederseniz ön-arka daha dengeli duruyor.
img1413oy.jpg