ultra mavi corsa c jant seçimi

Mst

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu fotoda dikkat ederseniz ön-arka daha dengeli duruyor.
img1413oy.jpg

Abi bu seviye gayet iyi, dünki fotolarda arka bundan daha basık görünmüştü gözüme. Maşallah.

teoman2580

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
usta ben izmirden corsa d 15 orjinal jantı aldım yarından sonra elime ulaşcak hemen takmıcam ilana koycam :)

hayırlı uğurlu olsun dostum. sanırım bana bahsettiğin jantlar olmalı hani şu ilanını gönderdiğin.darısı artık benim aracın başına olur inşallah:).

teoman2580

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

dostum burası neresidir yaw? :sulanma:jantların hepside mükemmel görünüyorlar:sulanma:. beni yoldan çıkartacan.kredi kartımın limitini doldurtturacaksın. sen corsa team de bana diyorsun ama asıl zehri sen verip kaçmışsın ortalıktan :saplak: ...

Mst

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dostum burası neresidir yaw? :sulanma:jantların hepside mükemmel görünüyorlar:sulanma:. beni yoldan çıkartacan.kredi kartımın limitini doldurtturacaksın. sen corsa team de bana diyorsun ama asıl zehri sen verip kaçmışsın ortalıktan :saplak: ...

Burası uzakdoğu olduğu kesin olmakla beraber, büyük bi ihtimal aşağı Tokyo. :D

Daha bunlar bişey değil İrfan, tam anlamıyla müsait olamıyorum, olsam sana kesinlikle rahat uyku uyutmam. :D

teoman2580

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Burası uzakdoğu olduğu kesin olmakla beraber, büyük bi ihtimal aşağı Tokyo. :D

Daha bunlar bişey değil İrfan, tam anlamıyla müsait olamıyorum, olsam sana kesinlikle rahat uyku uyutmam. :D

dostum bende uzak doğudayım şuan(van) ama hiç böyle şeyler yok burada, ürünlerin hepsi dedemden kalama, yenilik namına hiç bişi yok desem yeridir.burada uygun fiyata 17 inç kaanı jantı var özel üretim sert meşeden imal edilmiş süper hafif, demir kirişli, aracımı yormaz, yakıta bakmam, takarım keyfime bakarım dersen göndereyim sana 1 takım temizinden:D:D:). bende sizin oradan bi tükkansa gözüme 1-2 takım kestirmişitim:).