uzakdan kapıları açma

MKG

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar 2004 vectra 1.6 edition var uzaktan anahtarla merkezi kilidi açtığımızda önce şöför kapısı tekrar basıncada tüm kapıların açılması gerekiyor ama benim aracımda ilk basmayla tüm kapılar açılıyor...acaba benim aracımda bu özellik yokmu yoksa bir arızamı var anlayan arkadaşlar yardımcı olurlarsa sevinirim...

M.YILDIZ

Forum USTA'sı
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kardeş uzaktan kumandayla acma komutu verdıgınde 5 kapı acılır kılıtleme komutu verdıgınde 5 kapıda kilitlenir bu boyledır. senın aracın dogru olanı yapıyor

bozcurt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
astrammm' Alıntı:
kardeş uzaktan kumandayla acma komutu verdıgınde 5 kapı acılır kılıtleme komutu verdıgınde 5 kapıda kilitlenir bu boyledır. senın aracın dogru olanı yapıyor

dediklerine malesef katılmıyorum dostum benım ilk basışta söför kapısı 2. basışta ise diger kapıları acıyor ve bagaj kapısıda acılmıyor ayrıca oda isteğe bağlı eger dugmesine basarsam acılıyor

gokalp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yazılımla alakalı bişeydir ama bende tek tık 5 kapı bide depo tabi

M

mdellal

Bilgi Girilmemiş
astrammm' Alıntı:
Benimki de aynen öyle ... :good:

kurt.ibrahim

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
astrammm' Alıntı:
Bu benim. içinde geçerli.:good:

MKG

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar daha dün 2004 conforta baktım ilk basmada şöför kapısı ikinci basmada tüm kapılar açılıyor...sonuçta confortta olan benim aracımdada olması gerekmezmi ?

aleaddin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
opel vectralarda 1 kez basınca şoför kapısı, ikinci basışta tüm kapılar açılır.. selamlar..

Bahadır

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dostum donanımla ilgili sanırım benimkide önce şöför kapısını sonradiğer kapıları açıyor bagaj ise kilitin duruş şekline göre değişiyor.Dolayısı ile servise danışmanı tavsiye ederim