V E C T R A C ' Ler Buraya

VeCCtrA

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geç olsunda güç olmasın, hoşgeldin ;) Senin tampon amma karıştırdı kafamı ya :D

serkan-g

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
slm arkadaşlar.bir arkadaşım 1.6 comfort almak üzere.şu arabaya bakıyoruz.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...a-vectra-1-6-brc-sirali-lpg-li-45440863/detay

fiyat nasıl sizce? birde bunlar analog klima ama bilgi ekranında derece ayarı var mı acaba?çocuğun aklını bulandırıyolar yok araba gitmiyo çok arıza çıkarıyor diye.ama alacak inş.

fiyatı bilmem ama essentia ben olsam almazdım vectranın en boşudur donanım namına hiç bir şey yokdur o fiyata comfort alabilirsiniz güzel dolu bir şey.. vectra alınıcaksa bence biraz dolu olmalı aksesuarlı olmalı benim fikrim..

birde şu çok arıza çıkartıyor diyen palavracılarada inanmasın burda kaç sayfalık vectra c bölümü var en ufak kronik arızadan şikayet eden insanlar varmı vectraya çok arıza çıkartıyor diyen insan arabanın a sından anlamıyordur tam aksine vectra sorunsuzluğuyla ün salmış bir araçdır..

serkan-g

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
katılıyorum valla üzerine koyacak param olsa ben alıcam araba temiz fiyatıda fena değil.çok dolu bir araba değil de hatasız sorunsuz araba arıyoruz.lpg side var bu yeterli.inş. bende alırım ilerde böyle bişey.

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayırlısı olsun ama d segmentinde bir araç alınıcaksa biraz dolu lüksü konforununda yerinde olması gerekir diye düşünüyorum.

VeCCtrA

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Fiyatıda arabaya göre çok yüksek bence. Hakanın da dediği gibi Vectra C alınacaksa dolu alınmalı yoksa Vectra C olduğunun çok önemi olmaz gibi. Tüm araçlar için aynı şekilde düşünüyorum gerçi. Mesela Insignia alacak olsam Cosmo donanımlı full olanından almadıktan sonra Insignianın da çok anlamı olmaz. Hatta 4x4 ve 2.0T olursa tam olur :D