vectra b 99 u facelift vectra b2 ye dönüştürmek

sismik

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
biliyorum ama onu değiştirmek taraftarı değilim .belki daha ileride

imagoodman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sismik' Alıntı:
biliyorum ama onu değiştirmek taraftarı değilim .belki daha ileride
sıtedekı bı arkadasta kayhandı yanılmıyorsam farlarını degıstırmıs bılmıorum baktın mı ama onda tamponlar far arasında hıc bosluk gorunmuyor gayat hos olmus.ustelık sıyah golgelı farlarını satıyormus bı bak ıstersen

kayhan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar...
Farlar kesinlikle sorunsuz..ben hem tamponlar hem farları değiştirdim..
Farların sadece soketleri yuvarlak yerıne düzdür onu elektrikçide 5ytl ye halledersiniz toplamı 2 soket. yuvalar ve herşey aynı..
Boşluk olayıda şöyle eger farları takan kişi birazcık kafasını kullanırsa kolayca halleder ben tamponu 1cm yukarı kaldırdım hiç bi sorun yok. yapmanız gereken panjurun altındaki farlara basan tampon kulaklarını alttan besleyerek 1cm kaldırmak ben bunu ortaya bi somun koyarak yaptım ;)
marşbiyeller aynı zaten sadece bi kaç geçme kulak var onları yaptıracaksınız..
Arka tamponlar ise b2 de alttlar biraz şişkin kasıyor ama sorun değil birazcık kastırıyosunuz tamamdır. plaka aydınlatmayı iptal ediyorsunuz :(
Asıl olay stoplarda ve bagaj kapagında başlıyo stoplar için çamurluklar dahi farklı...tam oturmuyo yapanlar var bagaja toz alıyo..bagaj kapagıda tamamen farklı stoplardaki düz hatların devamı için bagaj kapagının komple değişmesi gerekli yoksa o stoplarda bagaj kapagı arasında çirkinlik söz konusu ;)

sismik

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
imagoodman' Alıntı:
eyvallah kayhan azına saglık aydınlattıgın ıcın teskurler

+100 :alkis:

çok aydınlatıcı oldu teşekkürler. anlaşılan bayağı işlem gerekecek ve ciddi zaman ayırmak lazım :) .

mesut

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mercan

ben de farlardan baslamak ıstıyorum onu bana da solemıs lerdı yanı farlarda boşluk olacagını ama en cok istedigim kanat takmak ;) :rolleyes:

alpervectra-B

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
siz en iisi üzerine harcıycağınız parayı arabanın üstün koyup bi b2 alın bence astarı yüzünü geçer:)ön tampon,ön far,ön logo,yan marşpier,bagaj kapağı,stoplar,arka tampon,ve 15 jantlarla hiç güzl yakışmıo b1 in jantları b2 body e bilginize bence gerek yoq.yapıcaksanız ufak deişikliklerle bence b1 daha güzel oluyo tek eksiği b2 lerin tampondan dolayı daha alçak durması bence.tabi zevk meselesi herkesin tercihi başka;)bn b1 i daha çok beğeniorum hat olarak.

X18XE

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
alpervectra-B' Alıntı:
siz en iisi üzerine harcıycağınız parayı arabanın üstün koyup bi b2 alın bence astarı yüzünü geçer:)ön tampon,ön far,ön logo,yan marşpier,bagaj kapağı,stoplar,arka tampon,ve 15 jantlarla hiç güzl yakışmıo b1 in jantları b2 body e bilginize bence gerek yoq.yapıcaksanız ufak deişikliklerle bence b1 daha güzel oluyo tek eksiği b2 lerin tampondan dolayı daha alçak durması bence.tabi zevk meselesi herkesin tercihi başka;)bn b1 i daha çok beğeniorum hat olarak.

+1000 :) bence b2 yerine b1 gt ye çevirsen daha hoş olur , ben hastayım o kasa gtlerin :) ama tabiki arkadaşların da dediği gibi zevk meselesi :)

sismik

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
X18XE' Alıntı:
+1000 :) bence b2 yerine b1 gt ye çevirsen daha hoş olur , ben hastayım o kasa gtlerin :) ama tabiki arkadaşların da dediği gibi zevk meselesi :)

arkadaşlar haklısınız dün arabayı aldığım tanıdık galericide bir b2 yi tepeden tırnağa inceledim yanına benim arabayı koydum bence b1 kesinlikle daha diri duruyor.
Ben sadece ön tamponu sisli tampanla değiştirmeyi yada tampona sis yeri açtırıp sis leri takmayı düşünüyorum. Farlar mercekli olanla değiştirilebilir ama angel değil sadece mercekli olmalı.
Sonuç olarak b1 e ait parçalarla ( far hariç) body kit yapmaya karar verdim. :):tesk: