vectra b 99 u facelift vectra b2 ye dönüştürmek

vectracı__

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sismik arkadasım far ve stoplara bakmak istersen benim arabada üye otoları sj 844 :)

marikan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar bence b1 i b2 ye çevirmek saçma. onun yerine gt ye çevir daha iyi. daha harcayacağın parayı üstüne oy b2 al çokta fark yok. ayrıca b2 biraz cılız kalıyo b1 göre. b1 daha kaslı

imagoodman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
marikan' Alıntı:
arkadaşlar bence b1 i b2 ye çevirmek saçma. onun yerine gt ye çevir daha iyi. daha harcayacağın parayı üstüne oy b2 al çokta fark yok. ayrıca b2 biraz cılız kalıyo b1 göre. b1 daha kaslı

gusel dıyorsunda.2.0 vectralar satılıyormukı satacaksın??uyarlamaya verecegın para tas catlasın 1-1.5 mılyar ama B2 almaya kalksan 19 mılyar en az 6-7 mılyar lazım.

sismik

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
imagoodman' Alıntı:
gusel dıyorsunda.2.0 vectralar satılıyormukı satacaksın??uyarlamaya verecegın para tas catlasın 1-1.5 mılyar ama B2 almaya kalksan 19 mılyar en az 6-7 mılyar lazım.

bide b2 lerin havalandırma üstündeki düğmeleri değiştirmişler ve tcs iptal düğmesi yoktu belkide tcs de yok.

marikan arkadaşım bence modifiye bir tutkudur ve saçma diildir bence zevktir . hiç bi arkadaşımın ki buna sizde dahilsinizaracına eklenti yaparken acaba bunu satsam bi üstünü alsammı diye düşündüğünü sanmıyorum :). Ama b1 in ön taraftan daha diri olduğunu düşünüyorum

dış facelift i çıkma parçalarla 1 milyara rahatlıkla halledersiniz .

alpervectra-B

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sismik' Alıntı:
bide b2 lerin havalandırma üstündeki düğmeleri değiştirmişler ve tcs iptal düğmesi yoktu belkide tcs de yok.

bence modifiye bir tutkudur ve saçma diildir bence zevktir arkadaşım . hiç bi arkadaşımın aracına eklenti yaparken acaba bunu satsam bi üstünü alsammı diye düşündüğünü sanmıyorum.

dış facelift i çıkma parçalarla 1 milyara rahatlıkla halledersiniz .

ama değicek bişeyler yaparsan farklı olursun dimi.herkeste olanı yaparsan zaten ayrıcalığı kalmaz.ona bin ytl harciyacağına.git bi gt jantı bul ikinci el çıkmacıdan.bide irmscher ön tampon altına yanlara v arkaya spoiler yap oda sana bin ytl civarına mal olur sonra git bi B2 nin yanına çek bakalım gözün hangisine gidicek;)yoksa tabiki satıp bi üstünü almak önemli deil.ben iki yıldır orj.gt body si bulmaya çalışıorum neden?yoksa satıp bi gt alabilirdim aradaki fark 3 max 4bin ytl.ama farklı olsun dedik uraşıos.füme bi gt yapalım die :)

sismik

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
alpervectra-B' Alıntı:
ama değicek bişeyler yaparsan farklı olursun dimi.herkeste olanı yaparsan zaten ayrıcalığı kalmaz.ona bin ytl harciyacağına.git bi gt jantı bul ikinci el çıkmacıdan.bide irmscher ön tampon altına yanlara v arkaya spoiler yap oda sana bin ytl civarına mal olur sonra git bi B2 nin yanına çek bakalım gözün hangisine gidicek;)yoksa tabiki satıp bi üstünü almak önemli deil.ben iki yıldır orj.gt body si bulmaya çalışıorum neden?yoksa satıp bi gt alabilirdim aradaki fark 3 max 4bin ytl.ama farklı olsun dedik uraşıos.füme bi gt yapalım die :)

+1000

bide arabaya kendinden birşeyler katmanın , emek vermenin zevki başkadır değilmi. Böylece işte benim arabam dersiniz.

Bende zamanında fiat bravo vardı ona abart bodykit bulabilmek için ne uğraşmıştım. aracım kızmızıydı sonunda o parçaların araca takıldığı günü hiç unutamam ( tabiki insanların hayran bakışınıda :) ).

vpa70

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende düşündüm aslında Kayhan arkaadaşımızın dediğini uygularsam olacağına inanıyorum b1 lere b2 xenonları cok güzel oluyo

suphi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar öncelikle kolay gelsin, işleriniz bittikten sonra bitmiş haliyle fotoğraflarını görebilirsek çok sevinirim.Belki bu şekilde biraz konuyla ilgili fikir sahibi olabilirim.Şimdiden teşekkürler...

Mehmet Gazihan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuning.com.tr
Şahsen ben modifiyeli arabaya binmekten çok modifiye etmekten zevk alıyorum..

Arabada yapılacaklar asla bitmez..

webbee

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.harunonline.8m.net
okadar masraf edecegıne arabayıdegıstır arkadasım
on farlar nekadar da oturtursan oturt 1 cm bosluk verecektır
arka bagaja spoyler takabılırsın..arması ustunde gorunen