vectra b bagaj

DOĞANAY06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
slm arkadaşlar bugun bır akrabamın vectra sında bişey dıkkatımı çektı aracı vectra b kasa bagaj kapagını açtı ve nerde bıraktıysa orda kaldı benım arac a kasa bagajı açınca sonuna kadar açılıyor ama onun kı oyle degıl 10 cm mı açtı 10 cm de kalıyor daha fazla açılmıyor bu yaydan mı kaynaklanıyor yok sa başka bır aparat mı var bunu kendı aracıma uygulayabılır mıyım?

exclusive

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yayları var bayağı da serttir.. görünyor zaten içerden bakınca aynısını yapmak zor olmasa gerek

The Day Walker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yaylar sağlıyor bu hareketi ama benim arabanın bagaj kapağını açıyorum bazen duruyor ama genelde geri kafama iniyor.nasıl ayarlarız onu_?

DOĞANAY06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yayları var bayağı da serttir.. görünyor zaten içerden bakınca aynısını yapmak zor olmasa

mevcut yayların yerini değistirerek bunu sağlayabılırmıyız?

TuRkiShPoWeR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben gerdirdim yayları zira bazen elim dolu oluyor.Açma tuşuna basınca kendi açılıyor :)

serdar_c25

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende en sonuna kadar gerdirdim ama genede kafama düşüyor. Yaylar değişecek herhalde. Fiyatını bilen var mı?

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Arkadaşının aracının ya bagaj yayları bozuk ya da bagaj kapağının bağlantı civataları paslanmış olmalı, çünkü şimdiye kadar hiçbir Vectra B de böyle bir özelliğe denk gelmedim.