Vectra b cd ile gt arasındaki farkları bilenler??

vcorvetttte

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Reaction score
0
Visit site
İyi günler daha öncede yazmıştım. 98 model vectra cd aracım var bunu gt yapcağım.
Jantları buldum , fibercide ön arka yan marşpiyerler ve rüzgarlık yapılıyor , stopları farklı alacağım , camların arası siyah şerit var film yaptırırken yaptıracağım , egsoz ve yay farkları var dış görüntüsünde.

Başka ne var ne yapmalıyım.

Birde yay olarak arasında ne kadar fark var 3.5 lik alsam gt ile aynı olurmu?
Ve egsoz lazım gt nin :)

EREN34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Reaction score
0
Visit site
GT yay bir arkadaş satıyordu forumda bir ara bulursun sanırım ilgili konuyu.GT ile normal B nin farkını benden çok daha iyi bilen arkadaşlar illaki vardır.Benim bildiğim iç mekan konsol kaplamadada farklılık var sanki.Normal B ler ahşap iken GT ler değil.Tam emin değilim yanlız.Birde ön farlar ve panjur farklı diye biliyorum.

Saygılar...

vcorvetttte

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Reaction score
0
Visit site
Eren Dumlu arkadaşım forumda seni görmek çok güzel :)
Bilmiyosan bilmiyorum de far ve panjur farkı yok :)

cance

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Reaction score
1
Visit site
egzantrik, headers, son susturucu irmscher, orta konsol ve kadran titanyum rengi irmscher, ibreler turuncu renk, koltuklar spor ve deseni farklı.. aklıma şimdilik bu kadar geldi... sanırım daha fazla farkı yok... diğer farkları siz sölemişsiniz... sizede fiber yerine orjinal irmscher parça öneririm çok farkı var... arabayı gt yapmak arabayı satıp gt almaktan daha pahalıya gelebilir...

EREN34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Reaction score
0
Visit site
Doğrudur.Vectra lar ile pek haşır neşir değilim.Ben B kasa panjurlarını siyah GT panjurlarını kromaj.B kasa farlarını normal GT farlarını mercekli diye anımsadım nedense?? Bu arada imkan varsa plastik alın derim ben tamponları falan.Bir arkadaşım İkitellide buldu aldı geçen ay komple.

Saygılar...

vcorvetttte

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Reaction score
0
Visit site
Önce dışını yapıyım sonra içine bakarım doğrusu içi benim için pek önemli değil. dışı olsun şimdilik yeter. :)

EthemBozkurt

Staff member
Moderatör
06-Ankara
Reaction score
22
Visit site
gt jantlarını unutmayııın :)

EthemBozkurt

Staff member
Moderatör
06-Ankara