Vectra B Egzantirik sensörü kablosu

Bulent SARI

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Egzantirik sensörü arızası verdi araç sensörü değiştirdik bi müddet iyi gitti şimdi yine lamba yandı.Daha öncedende yanmıştı soketi temizleyip taktığımızda bi kaç ay arıza vermedi.Bugun yine soketi oynadım biraz düzelildi stop edip tekrar çalıştırınca yine yandı galiba bu kabloda sıkıntı var.Şunu sormak istiyorum bu kablo değişiyormu ?değişiyosa ek yeri varmı? soket diplerindemi kopmamı oluyor acaba? Sensörü orgina diye aldık parçacıdan 50 tl ye ama orginalde değiş gibi aynı yerden bi abimin arabasına aynı sensörden alıp taktık halendir sıkıntı yok ben kablodan şüpheleniyorum :confused:

semia

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kaplo ekstra satiliyor servise sor..

NWS5WK90554Z.jpg

Bulent SARI

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selim abi ustamı aradım kablo bütün diyo tesisatla kompleymiş nerden kesipte bunu yapacaz acaba çıkma tesisatlardan kessemmi serviste bi kaç bozuk tesisat görmüştüm ....sensörü yeni değiştirdim daha bi kaç gün iyi çalıştı bugun fire verdi kabloyu oynatınca düzeldi yine bi yerden temassızlık yaptı galiba

semia

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
siz bu kaplodan bulacaksiniz evet tüm parcadir..keseceksiniz, baglantiyi kendiniz yapacaksiniz...yani kesip ekleme zaten kit olarak satilir..

Bulent SARI

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yarın bi araştırayım sanayiyi kablo seti varmı yoksa çıkma bulup lehimle ek yaparım olmazsa sensör yine sıkıntılı çıkacak bu sefer opel yetkili sevisinden alıp taktıracağım sensörü.

semia

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yok olamaz bu takim siemensin ve 49 euro resimdeki gibi ben omegam icin almistim kaplo isime yaramamisti ama atmistim ne yazikki

Bulent SARI

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bugun egzantirik sensörünü siemens ve krank sensörünü hella marka taktırdım araçla bi kaç tur attık iyiydi ışık yine yandı beyin dediler kafayı yemek üzereyim ya :(

Bulent SARI

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bugün beyin tamir oldu entegre değiştirmişler 250tl verdik üzerindeki sensörle turladık yine lamba yaktı sensörü değiştirdik (egzantirik) gezdik çalıştırdık biraz şuana kadar sıkıntı olmadı bakalım yanacak diye korkmaya başladım yine

psidia

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu egzantrik devir sensörü ortalama kaç km gitmeli acaba?Kullanıma mı bağlı yoksa???ben eylül ayında değiştirdim geçen hafta araba bir kaç saniye geç çalıştı arıza lambası yandı tabi.:( arabayı stop edip yine çalıştırdım bu sefer arıza lambası söndü. bilg bağlattım egzantrik devir sensörü hatası verdi,sildirdim.BU işlemleri bir kere daha yaşadım.şimdi yanmıyor ama bilemiyorum ne olacak????? ( Bu arada değişşimden sonra yaklaşık20.000 km yapmışımdır. )