vectra b gt nasıl sizce?

LND

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet arkadaşlar vectra c ile oynayamadık şimdide bi vectra b alıp oynama yapıcam biraz egolarımızı tatmin etmenin vakti geldi dimi;)

Opel vectra b 2.0 gt (150 hp)

bu araba hakkında düşüncelerinizi alalım;
kötü yönleri nedir
iyi yönleri nedir
modifiye namına neler yaparız(motor içinde)
dış görünüşüne gerek yok zatii fabrikasyon güzel geliyor ancak bi jant-lastik yay takarım başkasına gerek yok bence

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
varya müthiş bi araba ben şahsen bayılıyorum alıcan orjinal orjinal binecen arabaya bence janta bile gerek yok üzerindeki jantlar süper zaten B kasa Vectra lar çok hoşuma gidiyo ama 100.000 km nin altında bulman zor gibi sadece döşemeleri çok iğrenç bence öyle bi spor arabaya hiç gitmemiş

LND

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
M@honi birazda sen soktun kardeş aklıma bu makinayı, daha önceleri biliyordum ama fazla üstüne gitmiyordum, ama az var piyasada sorun da burda dediğin gibi km az bulmak lazım jant belki bi nebzede yay gerekli o arabaya bence ama motora yapacagımız ne gibi şeyler var neleri yapabiliriz kabul edermi o sorun benim açımdan

ayrıca piyasası biraz karısık 19 isteyende var 20 diyinde var 16 diyende var sana pm den bi link atıyım bakarsın:D:D

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bi ara bi tane vardı arabam.com da göz koymuştumda olmadı 17.700 km de idi araba ama gerçekten tertemizdi ön konsol direksiyon döşemeler falan 20000 ytl ye sattılar içim gitti çok baba araba bence link yolla bakayım bi

coRSac

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bence b gt alana kadar az kullanılmıs daha temiz 2,0 cdx almanı tavsiye ederim aynı aksuarlarıda taktırdın mı araç gt den daha güzel durur ..

LND

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
coRSac' Alıntı:
Bence b gt alana kadar az kullanılmıs daha temiz 2,0 cdx almanı tavsiye ederim aynı aksuarlarıda taktırdın mı araç gt den daha güzel durur ..

kardeş dogru diyosunda cdx aynı fiyat aksesuarı gectim bi yana ama gt ler orjinal 150 hp cdxler standart 136 hp ondan dolayı;)

yoksa dediginde aklıma gelmedi degil hanii

AseSiNo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Dostum atmosverik motorla uğraşma.Sana tavsiyem 2001 Astra 2.0 Turbo Bertone dir.Gerekirse kredi çek paranın üstünü tamamla.Dua edersin.Turbo motor kardeşim.Bi çip nerdeyse 40 beygir veriyo.Atmosverik motora çip yap bakalım ne olacak.alacağın 10 beygirdir.Standart binerim dersen güzel makina .)

RespecT

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
LND' Alıntı:
kardeş dogru diyosunda cdx aynı fiyat aksesuarı gectim bi yana ama gt ler orjinal 150 hp cdxler standart 136 hp ondan dolayı;)

yoksa dediginde aklıma gelmedi degil hanii

B kasa cdx ler v6 2.5 170 hp . Ama tabi gt ye göre tüketimi azıcık fazla olabilir.Ama v6 keyfi de var bir tarafta.

B kasa gt motorları ecotec 136 temelinden egzantrik ve chip gibi geliştirmelerle elde edilmiştir.Bodykit-egzos ve hatta bu fabrikasyon modifiyelerde irmscher imzası taşır.Eski A kasa gt lerin boşluğunu doldurmaktı düşünce ama abisi kadar şaşalı başarı yakalayamadı.Buna başarısızlık demek adına yazmadım tabiki maksat bilgi paylaşımı.Beğendiğim
ve sonuçta opel markasına ait bir Gt olması yeter:)

coRSac

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
RespecT' Alıntı:
B kasa cdx ler v6 2.5 170 hp . Ama tabi gt ye göre tüketimi azıcık fazla olabilir.Ama v6 keyfi de var bir tarafta.

B kasa gt motorları ecotec 136 temelinden egzantrik ve chip gibi geliştirmelerle elde edilmiştir.Bodykit-egzos ve hatta bu fabrikasyon modifiyelerde irmscher imzası taşır.Eski A kasa gt lerin boşluğunu doldurmaktı düşünce ama abisi kadar şaşalı başarı yakalayamadı.Buna başarısızlık demek adına yazmadım tabiki maksat bilgi paylaşımı.Beğendiğim
ve sonuçta opel markasına ait bir Gt olması yeter:)
+1000
Hatta a gt ile b gt arasında dağlar kadar fark oldugunu düşünüyorum.
Vec b 2.0 ecotec 136 hp,188 nm tork var ,b gt ise 150 hp fakat 180 nm torku var.Benim bildiğim tek egzantrik olayı , chip olacağını düşünmüyorum.
97 vectra otohaber testinde belki bulabilirsiniz araç 143 hp çıkmıstır.Yani aşırı bi performans farkı olacağını düşünmüyorum.bu yüzden 2.0 cdx hem daha temiz hem daha donanımlı,xenon,cd çalar,ısı yalıtımlı ön cam bulardan bazıları gt alanda basmak için alıyor yıpranma ihtimalide yüksek.