vectra b gt nasıl sizce?

coleman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
biz 98 cd den sonra 98 gt aldık suanda onu kullanmaktayız .araba performans olarak standart 136 bg liklerden iyi. özellikle 2. ve 3. vitesteki ataklıgı cok hoşuma gidiyo.bide ilk aldıgımız gün motorundan gelen sesfarkıda benim cok hoşuma gitmişti.GT nin sesi daha güzel yani.
he bide ben GTlerin torkunu 205 diye bliyorum dergide okumuştum dogru değilmi.yani 150 hp 205 nm tork olması gerek. ki digerine göre yokuştaki performansıda daha iyi bununda biraz yüksek torku olmasına bağlıyorum ben

gokalp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bnce alınabilir.

coRSac

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Trok konusunda emin değilim ama aklımda 136 bg den 150 bg artmasına rağmen tork 188 den 180 düşmüş diye bir yorum kalmıs yanlış da olabilir.En doğrusu elinde gt broşürü olan varsa bi baksın orada yazar.Yada aracı vectra b gt olan varsa araçla birlikte bir kağıt veriyorlar sıfır iken bütün kodların yazılı olduğu bir kağıt oradada yazıyor .

LND

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
RespecT' Alıntı:
B kasa cdx ler v6 2.5 170 hp . Ama tabi gt ye göre tüketimi azıcık fazla olabilir.Ama v6 keyfi de var bir tarafta.

B kasa gt motorları ecotec 136 temelinden egzantrik ve chip gibi geliştirmelerle elde edilmiştir.Bodykit-egzos ve hatta bu fabrikasyon modifiyelerde irmscher imzası taşır.Eski A kasa gt lerin boşluğunu doldurmaktı düşünce ama abisi kadar şaşalı başarı yakalayamadı.Buna başarısızlık demek adına yazmadım tabiki maksat bilgi paylaşımı.Beğendiğim
ve sonuçta opel markasına ait bir Gt olması yeter:)
emre abi iyi güzel hoş diyorsun ama 2.5 inde vergisi var hem yakıt normal kullanımda fark etmeyebilir ama benim gibi biraz performanslı kulanımda bayaa bi fark eder gibime geliyor:) yoksa v6 nın keyfine neler verilmezde vergisi sorun benim için;)

ayrıca ben 2.000 motor cdxlerde gördüm adamlarmı yanlış yazmış yoksa

coleman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
b kasa ilk cıktıgından makyajlı olana kadarki dönemde yani 96-99 dönemindeki vectra b1 CDXler 2.5 V6...
2000-2002 (yada 2003 yanlısım varsa düzeltin) dönemindeki vectra b2 CDX ler 2.0

LND

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
coleman' Alıntı:
b kasa ilk cıktıgından makyajlı olana kadarki dönemde yani 96-99 dönemindeki vectra b1 CDXler 2.5 V6...
2000-2002 (yada 2003 yanlısım varsa düzeltin) dönemindeki vectra b2 CDX ler 2.0
evet dogru tespit bu 2000-2001 modeller 2.000 motor dedigin gibi

2002 de c kasaya dönmüşler zaten:)

06_GR_013

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bencede çok şık arabalar gt ler,,,tavsiye ederim yakıtı felanda cd lerden pek farklı değil,,,görüntüsü zaten bitiriyo,,,,

RespecT

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
LND' Alıntı:
emre abi iyi güzel hoş diyorsun ama 2.5 inde vergisi var hem yakıt normal kullanımda fark etmeyebilir ama benim gibi biraz performanslı kulanımda bayaa bi fark eder gibime geliyor:) yoksa v6 nın keyfine neler verilmezde vergisi sorun benim için;)

doğru diyosun vergi sınıfı değişiyor 2.5 de. Arkadaşın dediği gibi olabilir o kadar derin bilmiyorum açıkçası.
Gt ye kötü demedim.denilmezde zaten :)
temiz bulursan uygun bişey bekle al derim.

avcı87

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
izmir de 15000 ytl ye sıralı sistem lpg li vardı bi tane:D ama araba gerçekten iyi duruyordu(resimlerde):)