Vectra B Jant

KaptaN55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.google-tc.com
okan kareş sağol ilginden ötürü. tecrübelerini dikkate alacağım.

bence sendeki sürtme jantların ve lastiğin ebatının buyumesinden olmamış, heaplıyorum orjinal ebatlarında altında kalıyo yvarlanma çapın
lastikleri çok geniş tutmuşun hız kaybında büyük ihtimalle bundan kaynaklanıyor, 205/50/17 ebatları neredeyse bire bir eski ebatlar jant hesaplama modülü var oraya değerlei girdiğimde senin orjinal yuvarlanma çapına en yakın ölçü bu oluyor.
tekrar teşekkür ederim sana , özel mesaj dahi atmışın çok düşüncelisin.

benim lastiğim 205*50*17 ama sürtüyor...bu duruma jant ofsetli diyorlar galiba

mavilerinsesi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Otto Kardeşim Ne Demek Sende Bizimle Bilgileni Paylaşirsin Burda Olmamizdaki Amaç Bu Yardimci Olmak Canin Sağolsun... çamurluk önemli Kardeşim Inan çok önemli... Ne Kadar Az Oynatirsan O Kadar Iyi Olur... Saygilar Sunuyorum... Kaptan55 Kardeşimin Dediğinede Katiliyorum Jant Ofsetli Sanirim... Ya Hiz Kaybi Oldu Demiş Olduğum Gibi Aslinda Orjinali En Iyisi Ancak Yapamiyoruz Ve Yapamiyorum... Böyle Iyi Be Yaa

djsecooo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşım bana yardımcı olabilirmisin? bendede vectra b var ve jantlarla oynamak istiyorum 17/205/50 ebatları düşünüyorum ama korkum yanakların ince kalması ve konforun kaybolması, malum aksarayın yoları kötü çukurlar falan jantı eğermiyim diye korkuyoru
sen 215/45/15 kullanıyomuşsun , nasıl sertleştimi araba, birde yay kullanıyormusun? kullanmıyorsan arabanın yandan çekilmiş bir fotoğrafını koyabilirmisin mümkünse. tekerler ile çamurluğun arasındaki boşlukla. 17 jantın duruşunu merak ediyorm
yardımcı olursan çok sevinirim.
OTTO KARDEŞ.BANA SORARSAN ARABANA EN ZARARSIZ TAKABİLECEGİN JANT 205 TABAN 50 YANAK VE 17'' JANTLARDIR.BENİM ŞU ANKİ TEK SORUNUM ARACIN ARKA KISMININ YÜKSEK DURMASI.VECTRA JANT LASTİK BAŞLIKLI BAŞKA Bİ SAYFADADA SANA CVP YAZMIŞTIM EGER RESSİM İSTERSEN HOTMAİLDEN ATABİLİRİM.DJSECOOO@HOTMAİL.COM

otto

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
soğolasın kardeşim 17 jant takmış araçlara baktım bence çok havada durmuyo takmadan önce ebatları iyice bi araştırayım dedim senin fotoyada baktım bence gayet hoş olmuş.
tek merak ettiğim eskisine nazaran konfor kaybı ne oldu çokmu sertleşti araç?

djsecooo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
soğolasın kardeşim 17 jant takmış araçlara baktım bence çok havada durmuyo takmadan önce ebatları iyice bi araştırayım dedim senin fotoyada baktım bence gayet hoş olmuş.
tek merak ettiğim eskisine nazaran konfor kaybı ne oldu çokmu sertleşti araç?
ŞİMDİ AÇIKCA SOLİYİMKİ KONFORDA DÜŞÜŞ VAR.ORJİNAL YAYLARI OLMASINA RAGMEN KONFOR DÜŞTÜ VE ARAÇ BOŞKENDE BUNA SES EKLENİYOR.TABİ BU ORJİNAL YAYLA BİDE SPOR TAKTIGINI DÜŞÜN BENCE HEM SÜRTER HEMDE KONFOR İYİCE BİTER.BANA SORARSAN BEN ŞU AN MEMNUNUM ARACIN DURUŞU GÖRSELLİK VİRAJLARDA DAHA GÜVENLİ VE ARABANIN YOL TUTUŞUNU + YÖNDE DEGİŞTİRİYOR BEN GAYET MEMNUNUM EGER TAKARSAN PİŞMAN OLMAZSIN SADECE BİRAZ DAHA DİKKATLİ OLUP ÇUKURLARDAN KAÇIRCAKSIN.BU KONU HAKKINDA YAZABİLCEKLERİM BUNLAR SORUN OLURSA YİNE YANITLARIM İYİ FORUMLAR.

KaptaN55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.google-tc.com
biri konfor mu dedi? 17 ve 18lerle bu kelimeyi aynı cümlede kullanmayın arkadaşlar :D

djsecooo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yani :) özellikle vectralar çok sert araçlardır.sahipleri gibi:)

mavilerinsesi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
konforu çok etkiliyor doğru hatta bitiyor diyebilirim... yay attırmak pek mantıklı gelmiyor bana

real-c

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vectraleo0043nuja5hg7.jpg

cem_seyidoglu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende de vectra var bende jant taktırmayı düşünüyorum ama ben 15 inc lik yani orjinal jantın boyutlarıda takmak istiyorum bir sorun olmaz demi araba için