Vectra B Mi, Yoksa C Mi Tercihiniz Hangisi?

VECTRA B Mİ YOKSA C Mİ

• VECTRA B

Oy: 202 56.0%
  • VECTRA C

Oy: 159 44.0%

• Kullanılan toplam oy
    361

webbee

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.harunonline.8m.net
b sız olmaz

hi_cazz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
güzellik ve sportiflik olarak kesinlikle vectra b
ama güvenlik konusunda vectra c

arcatera

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
b ile c arasında dağlar kadar fark var

b kasa daha çok spor atak bir görüntüsü var c kasa ise platformu çok değişmiş b ye göre o hırçın atak spor araba gitmiş yerine daha ağır abi hantal kendinden emin daha geniş ve uzun bir araç gelmiş

buda opelin satış politasıyla ilgili b kasanın akranı bmw 3 serisi mercedes c serisi gib orta kasalarken opel politika değişikliğine giderrek c kasayı 5 kasa yada e 200 kasa denkine getirmiş bmw 3 yada mercedes c kasaya rakipde astranın platformunu yükseltmişdir bana göre

yani aracın daha geniş daha büyük donanım paketinin bu kadar genişletilmesinin ve o spor havasından çıkmasının nedeni ancak buna bağlıyorum

vectra c ile vectra b yi yan yana getridinmi biribirinin halefi selefi değilde sanki ap ayrı modeller gibi duruyor bence kıyaslamak yanlış olur o yüzden

spor araç sevenler b kasa der çünkü b kasa çok yırtıcı bir görüntüsü var heleki gt si çok güzel ama daha ağır daha efendi büyük kasa araç sevenler c kasa diyicekdir buda bir gerçek

Buraq

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
walla ben tercihimi b den yana yaptım daha spor bi görünümü var c çok ağır be yaa kodaman arabası gibi.... b kasa iyi bence sahsen ben 18 görünümlü 23 yaşında biri olarak c kasaya binsem arkamdan bi sürü küfür yerim baba parası yiyo diye:)

23 yaşındayım, c2 sahibiyim küfür yiyomuyumdur acaba? :)

neyse 84-84 müş ben attım 85-84 c öne gecti :D

arcatera

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
o kadarda değil canım tamam ağır araba ama o kadar ağır abi arabasıda değil bence arkadaş ağır abi arabası görmemiş :D :D ve gençlerin sürmesinede uyumlu bence zaten baba parasıyla almalık bir araçda değil o kadar pahalı bir araç değil ikinci elde makul fiyatlara c1 yada c2 bulmak mümkün abartmayalım :)