Vectra B> Sensör Arıza lambası

erdogan_5561

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar merhaba, 99 model vectra B aracımda LPG azalınca devamlı suretle motor arıza lambası yanıyor fakat gazı fulleyince lamba sönüyor ve tekrar depo boşalmaya yakın yine yanıyor. Lovato marka sıralı sistem var araçta. Gidişinde devrinde bir sorun yok, ustaya götürdüm sensördendir sorun çıkarmaz dedi fakat lamba yanarken aracı sürmekte hiç hoşuma gitmiyor,neden olur acaba ? Şimdiden teşekkürler.

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
Arıza koduna bakılmalı ama lpg doğru kalibre edilmemiş anlaşılan.

erdogan_5561

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yarın bir götürcem servise bakalım ne diycekler. Sonucu yazarım buraya

erdogan_5561

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Dün aracı servise götürdüm PC ye bağladılar bir sorun gözükmedi LPG de yapar böle dediler. Aracım 99 model orjinal bir araç, servistekiustalar bile hayret etti bu araç nasıl bu kadar temiz kalmış diye, bujileri 3 yıldır değişmemiş onlar değiştirdim çift tırnak GM vardı. Buji kabloları hala orjinalmış nasıl oluyorsa artık sonuçta 15 yaşında araba. Arabana nazarlık tak dediler, neyse bu sabah işe giderken airbag ışığı yandı bir anda. Buradan araştırdım biraz koltuk altındaki soketlerden kaynaklanıyormuş, baktım koltuk altına gerçekten soket yerinden çıkmış biraz uğraştıktan sonra taktım ama ışık sönmedi. Galiba servise tekrar gidip hatayı sildircez, nazarlık şart :))