vectra b1 2,5cdx v6 hakkında yorumlarınız...

aknard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar öncelikle herkese iyi günler...
Daha önce vectra a gt, astra h gsi kullanmış tecrübesi yaşayan 1 i olarak bahsettiğim araçla ilgili kıymetli yorumlarınızı bekliyorum...

manuel 2,5 cdx v6 hep hayalini kurduğum bi araç oldu bugüne kadar, belkide bu hayalim gerçekleşecek kısa bi süre içerisinde.

Öncelikle ilgilendiğim arkadaşımın aracıyla ilgili şunları söyliyim. araç manuel, ilk sahibi, 97 model, deri ve ısıtmalı koltuk yok (olmasa da olur), araç 125000de, kaza ve boya yok, 90000 de en ağır bakımını geçirmiş, yorulmamış, lpg takılalı 5000 km fln olmuş ve takmış olduğu lpg de OMVL marka.
Bu araçlara pek sulanan olmuyo malum her bakımdan (yakıt, bakım,arıza) korkutan bi araç :)

Biraz sıkışmış satmak üzere, Ne dersiniz yapışıyım mı?

Yorumlarınız benim için çok değerli karar verme aşamasındayım

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar öncelikle herkese iyi günler...
Daha önce vectra a gt, astra h gsi kullanmış tecrübesi yaşayan 1 i olarak bahsettiğim araçla ilgili kıymetli yorumlarınızı bekliyorum...

manuel 2,5 cdx v6 hep hayalini kurduğum bi araç oldu bugüne kadar, belkide bu hayalim gerçekleşecek kısa bi süre içerisinde.

Öncelikle ilgilendiğim arkadaşımın aracıyla ilgili şunları söyliyim. araç manuel, ilk sahibi, 97 model, deri ve ısıtmalı koltuk yok (olmasa da olur), araç 125000de, kaza ve boya yok, 90000 de en ağır bakımını geçirmiş, yorulmamış, lpg takılalı 5000 km fln olmuş ve takmış olduğu lpg de OMVL marka.
Bu araçlara pek sulanan olmuyo malum her bakımdan (yakıt, bakım,arıza) korkutan bi araç :)

Biraz sıkışmış satmak üzere, Ne dersiniz yapışıyım mı?

Yorumlarınız benim için çok değerli karar verme aşamasındayım

Motorun sağlamlığından yana eminsen, ısıtmalı ve deri koltuk en gereksiz ayrıntı olur bu arabada. Yakıtı 2.0 CD ye göre taş çatlasın %20 daha fazladır o keyfe göre de çok görmemek lazım. Piyasasının altında satıyorsa eğer ve satmam gerektiğinde can çekişmeye razıyım dersen al derim :)
Bu arada benim arabama göre 100 kilo kadar bir fazla ağırlığı var, yere daha basık duruyor ve yolda daha iyi gideceğini düşünüyorum :)

aknard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aracı 1410 kg biliyorum,yol tutuş ve performasından şüphem yok sadece eibach yay ve bi açık hava filtresi takıcam başka hiçbişi yapmıycam söz veriyorum :)
beni 2 şey düşündürüyo açık söyliyim...

1) Eğer araç aldıktan sonra problemleri sıralamaya başlarsa? (ama şimdiki km sine kadar aracına çok iyi baktığından eminim bi yandan araç 16 yaşında)
2) Kullanamk üzere alıcam ama olurda satmaya kalkarsam kanser eder mi?

Bu arada 16 bine vericek gibi görünüyo...

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aracı 1410 kg biliyorum,yol tutuş ve performasından şüphem yok sadece eibach yay ve bi açık hava filtresi takıcam başka hiçbişi yapmıycam söz veriyorum :)
beni 2 şey düşündürüyo açık söyliyim...

1) Eğer araç aldıktan sonra problemleri sıralamaya başlarsa? (ama şimdiki km sine kadar aracına çok iyi baktığından eminim bi yandan araç 16 yaşında)
2) Kullanamk üzere alıcam ama olurda satmaya kalkarsam kanser eder mi?

Bu arada 16 bine vericek gibi görünüyo...

km orijinal ise, bakımlıysa o motor mekaniğinin sorun çıkarması zor, doğuştan kanserli olan eksantrik-krank devir sensörleri, oksijen sensörü, gibi saçmalıkları hariç sanmıyorum bir sıkıntı çıkaracağını, 16 bin liraya verirse sizin o aracı o fiyata mümkün değil satamazsınız, sahibinden ilanı falan varsa aracı incelemek isterim.

aknard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ilanı yok maalesef. tabii ki satmak üzere almayı düşünmüyorum ama oldu ki 16 ya alırsam satarken ne kadar zararım olur ki?

gokalp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dostum bende 1 haftadır 2.5 v6 cdx kullanıyorum
lpg li araç 12 bine sana bırakırım istersen hiç değişen yok çok temiz çok çok düzgün 35 40 kuruş yakıyor şehir içi lpg de ve çok temiz atla gel hızlı trene al arabayı tak cruise controle dön ankaraya.

gokalp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
14 15 16 gibi rakamlar etmiyor bu araçlar. ayrıca bu arabanın keyfi otomatik olması bence manuel olduktan sonra pek bi kıymeti yok alacaksın drive a bakacaksın keyfine

aknard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
link ya da resimler mevcut mudur? mail yoluyla göndermeniz mümkün müdür?
Otomatik le pek keyif alamayacağıma inanıyorum ondan manuel bakmıştım. Bide otomatiğin bakımı ve arıza çıkartması durumunda "incir ağacı" olayına girmek istemedim ama aracınız çok temizse düşünebilirim neden olmasın?
Malum araç tehlikeli olduğu için kafamda soru işareti çok fazla aslında :s

The Day Walker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yahu ne kadar korktunuz otomatikten yaaa :D sadece gülüyorum :D Yok incir ağacı dikilmesi falan.6 senedir kullanıyorum ben bu aracımı.Tadını hiçbirşey e değişmem.Öyle olsa bizim ev incir bahçesine dönerdi :D