Vectra b2 CDX müzik donanımı

MadeN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar b2 CDX te nerde kaç tane hoparlör var sanırım 2 ön 2 arka kapıda var bunların güçleri ve cinsleri neler biliyormusunuz?

****bir iyileştirme çalışması var gündemde..

teşekkürler..

EvoEreN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Güçlerini vs Bilmiyorum fakat..Kendin sayman daha mantıklı değilmi;?
ayrıca aracın orjınal ses düzeni ile yeni taktıgın ses düzeni farklılık göstericekdir..

MadeN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya açıp bakamadım ne var ne yok..

daha önce uğraşan biri varsa fikir verebilir diye açtım konuyuda..

kendim saymamın daha mantıklı olup olmadığı prob. değil.. sadece orjinal girişler bozulmadan arka pandizotu vs. kesmeden neler yapabilirim diyorum..

myalcin85

Kayıtlı Kullanıcı
46-Kahramanmaraş
Siteyi ziyaret et
2 takım kompenant al kalitelisinden, bak keyfine

Vectrali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
onler 16.5 cm arkalar ise 13 cm tahmini 80w ile 100w civari bi degeri vardir. orjinal teybini degistirdim bu kolonlarla iyi caliyordu ama zamanla ses tatmin etmemeye baslayinca insan degistirmek istiyor.tavsiyem onlere 1 takim kompenent bagajada bas koyarsan simdilik is gorur.ama sakin ha sakin arka camin onundeki saci oval koyacam diye kesme benim gibi fiber pandizot yap cok hos durur.resim koymak isterdim ama bulamadim uye otomobillerinde var resimleri ....

MadeN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
onler 16.5 cm arkalar ise 13 cm tahmini 80w ile 100w civari bi degeri vardir. orjinal teybini degistirdim bu kolonlarla iyi caliyordu ama zamanla ses tatmin etmemeye baslayinca insan degistirmek istiyor.tavsiyem onlere 1 takim kompenent bagajada bas koyarsan simdilik is gorur.ama sakin ha sakin arka camin onundeki saci oval koyacam diye kesme benim gibi fiber pandizot yap cok hos durur.resim koymak isterdim ama bulamadim uye otomobillerinde var resimleri ....

hocam tavsiyelerin için çok çok teşekkürederim. eski aracımdaki bass'ı amfiyi kabloları oval 460w ları sattım :D profesyonel bir sistem istemiyorum. elimde 2 tane 13 pionner war onları arkaya takabilirim bunu merak etmiştim. önlerede güzel bir kompanent aldımmı işimi görür. yardımların için çok teşekkürederim. saygılar iyi günler..

otto

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
önlerde üç adet hoparlör var
bass mid tiz. büyük olanın çapı16 arkalarda iki tane kapı altlarında 13 lük ve kapı açma kolunda tiz var

skydive

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
önlerde üç adet hoparlör var
bass mid tiz. büyük olanın çapı16 arkalarda iki tane kapı altlarında 13 lük ve kapı açma kolunda tiz var

Ön tarafa özel kabin tarzında halka yapıp güzel montaj edebilirsen 17'' takabiliyorsun
Arka tarafa ise 13'' başkasını takmamanı tavsiye ederim Çünkü kapı içi döşemesine vuruyor bu da ses kaybına yol açıyor...