Vectra B'de arkadan ses problemi

alpasch

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
setapxxx' Alıntı:
arkadaşlar hiçbir ses normal değildir.eğer el freni çekiliyken indiğinde ses yapıyorsa bu hariç.elfreni çekmeden dene bide ozaman gelecekmi bak.bide arkada denge kolu lastikleri var onlarda aşınyo ve ses yapıyo.el frenini dikkate al dene

el frenli yada frensiz farketmiyor. circ girc ses geliyor. ben en yakin zamanda suna baktirtayim bir. bir o resmini koydugum alet (türkcesini bilmiyorum) birde su dengekolu lastiklerine bir baktirtayim. almanca bir forumda yaglamadan felan bahsetmisler ama deneyen varmi bilemicem.

M.YILDIZ

Forum USTA'sı
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
alpasch' Alıntı:
sanirim sunu kast ediyorsunuz
4ic-2y.jpg

cok sagolun. bagaji bosaltip denedim. sanirim dediniz parcadan. ben degistirteyim. ya cok olmazsa birsey daha soracagim: bu parcayi ben kendim degistirebilir miyim? yoksa usta birimi yapmali? coook sagolun
bıraz gec bı cevap ama bunlar degıl bu fotodakıler ön amortisörlerde bulunur malesef:D

sumi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence viraj denge kolu başlıklarını ve diğer hareketli aksamları yağlatman yeterli olacaktır

sumi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende zaten arkadaki makasları yağla demedim zaten..arabada yaydamı yok..bu yayların bağlantı noktalarıdamı yok..boşluktamı duruyorlar.arkada hiçmi hareketli aksam yok..:kop:

M.YILDIZ

Forum USTA'sı
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sumi' Alıntı:
bende zaten arkadaki makasları yağla demedim zaten..arabada yaydamı yok..bu yayların bağlantı noktalarıdamı yok..boşluktamı duruyorlar.arkada hiçmi hareketli aksam yok..:kop:
valla kardes ıstersen yagdanlıgı elıne al bı yat altına nereyı yaglayacankı? ben bu tulumu boşa gıymeyım o zaman sana verım???

sumi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bencede boşuna giymişsin..zaten insanlar sizin gibi tamircilere güvensizliğinden dolayı dertlerine burada derman arıyorlar.şöyle bir piyasaya baktığıun zaman,işten alayan doğruyu söyleyen bir adam bulmak çok zor. sen daha iyi bilirsin,tamirciysen eğer:mad:

M.YILDIZ

Forum USTA'sı
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sumi' Alıntı:
bencede boşuna giymişsin..zaten insanlar sizin gibi tamircilere güvensizliğinden dolayı dertlerine burada derman arıyorlar.şöyle bir piyasaya baktığıun zaman,işten alayan doğruyu söyleyen bir adam bulmak çok zor. sen daha iyi bilirsin,tamirciysen eğer:mad:
kardeş sözlerıne dıkkat et sana yok dıyorum hala ısrar edıyorsun neyı yaglayacan söylermısın? toz lastıgının sekmanını cıkarıpp zaten ıcı yag dolu olan oynak burcumu yaglayacan? ne demek sızın gıbı tamırcıler?? sen nerden bılıyonkı benım nasıl bı tamırcı oldugumu? dogruyu soyleyen yok dıyorsun söyluyorum sana yaglanacak yer yok dıye.. kınıyorum senı bıraz saygılı ol

zafim2002

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
alpasch selam, Bende bremende yasiyorum istersen tanidigim bi tamirci arkadas var.O sana gerekeni söyler para konusuna gelince kesinlikle elinden geleni yapar.Istersen adresini ve tel verebilirim....