Vectra C 2.2 GTS Manuel

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ikisi de atmosferik bunların.Motor güçleri 101-125hp arası

toGah

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.togah.com
1.6t derken tüplü seçmek istemiş olmasın arkadaşlar :)

2.2 aliminyum blok bir araç masrafı çok vergisi çok
o araçlarıda ederi 20-23 arasında idi fiyat cok pahalı.

makbulleri manuel vites olarak 2.0t lerdir.
vectra c kasaların otomtikleri hiç tavsiye edilmez. şans işi iyide çıkabilir kötüde

Furqann

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaslar kusuruma bakmayij bayram malum biraz yogunum. Ve ozur dilerim eksik bilgi veriyorum simdi anlatiyorum.
307 oneren arkadasim guzel hos araba lakin ben kucuk araba sevmiyorum buyuk olacak kaba gozukecek vectra c gibi vectra b gibi 2007 ustu mondeo gibi anlatabilmisimdir umarim.kesinlikle manuel vites istiyorum ve performansida eski arabam 2.0 vectra gibi olsun istiyorum yasim genc ve su anki leon yavas geliyor bana. Ve maddi olarak ustune verebilirim diye tahmn ediyordum ama durumlar degisti uste para vermem imkansiz hale geldi. Yani su anki aracimla ya kafa kafaya takas olacak ya da 18 19 20 milyarlik fiyat araliginda bi araba olacak. 2.5 sportlarin temizi yok gibi baktigim kadariyla. Ve 2000 model veya ustu olacak alti kesinlikle olmaz.sstranin orta kasalari var 2004 olanlar onlarda olabilir kaba gozukuyor hb olmasina ragmen.durum vaziyet bu saygideger arkadaslarim yorumlarinizi bekliyorum.
Tesekkurler.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-seat-ogretmenden-tertemiz-seat-leon-133881846/detay

Su anki arac bu. Zaten agirlikta babam biniyor ama ben kullandigim zamanlardada performans istiyorum anlattigim gibi.

toGah

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.togah.com
Vectra c kasaların 2.0t lerde performans bulursun ama bu arabaları arabadan anlayan vectraları tanıyanlar alır, lakin araçlar çok kibar motor konusunda hassas yedek parçası problemlidir, 1.6 vectra alırsan performans seni üzmez ama 2.0t tadı ayrı 1.6 vectraları 2-2,5 tl ye komple motor yaparsın aynı sorunu 2.0t de yaşasarsan parçadan çok bakacak ustanın aziziliğine uğrar arabadan nefret eder hale gelirsin.

Ben alırım 2.0t ama herkes cesaret edemez riskli motor seçeneği olan bir araç,
2.2 daha cok var piyasada ama performansı istediğin kadar olmaz,
Yani attığın taş vurduğun kuşa değmesi lazım:))

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1.6t derken tüplü seçmek istemiş olmasın arkadaşlar :)

2.2 aliminyum blok bir araç masrafı çok vergisi çok
o araçlarıda ederi 20-23 arasında idi fiyat cok pahalı.

makbulleri manuel vites olarak 2.0t lerdir.
vectra c kasaların otomtikleri hiç tavsiye edilmez. şans işi iyide çıkabilir kötüde

X20XEV de elümünyüm blokluymuş abi, alümünyum malzeme hariç 2.2 motorda sıkıntı yaratacak neyi var ben baya araştırmayı denedim de hiç bir bilgi edinemedim.

Furqann

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sıkıntı yaratma ihtimali çok yüksek yani anladigim kadariyla 2.0t lerin. Zaten o biraz hayal oldu bende su an c kasa :) 18-19-20-21 gibi fiyat araliginda kalmak zorundayim

Furqann

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
25 ten aşa 2004 model 2.0t alınamıyor malasef

Evet iste o yuzden hayal oldu diyorumya :rolleyes:

Vectra b2 lerin deri+sunroof+manuel vites bakiyorum simdi ama cok az var boyle hatta hic yok gibi. Tavsiye edermisiniz yani 2.0 cdx

http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...dx-en-dolusu-orjinal-sanroflu-131957210/detay

Bu var gorustum sahibiyle 10 gun once 3000 tl ye motoru yaptirdim krank yedigi icin dedi yag yakma kesinlikle yok dedi ve km orjinal kesinlikle dedi bir parca deisen var ve bel altinda baI yerlerde lokal boya var tavsiye edermisiniz bu krank olayi ben aldim diyelim bendede tekrar eder mi ?

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben eski cdx'im içim krank dahil toplam aşağı yukarı 5000 lira para harcadım. 3000 liraya yapılan motora ne kadar güvenebilirsiniz.

zaten çıkma krank 1400-1500 lira
krank'ın üzerinde TORK dedikleri dişliler ki biz bunlara balans dişlisi diyoruz 500-600 lira.

kafadan 2000 lira iki adet parçaya verdin bile. bunun pistonu var, piston kolu var, yağ pompası, triger seti, vs. o fiyatlara cdx toplamak mümkün değil anlayacağın.

ama bazı uyanık ustalar cdx motorunu cd motoru gibi toplayıp normal krank takıyor ve balans dişlilerini iptal ediyor. idare edecek yan sanayi ve ya çıkma parçalarla motoru kapatıyorlar.

hiç yoktan iyi bir rektefiyeci ve kapakçı zaten 1000 liraya iş yapıyor.

bu aracın farları mercekli değil gibi göründü benim gözüme ayrıca çeki demiri kapağı olmayan araca nedense ben güvenemiyorum. ufak tefek şeyler beni araçtan soğutuyor. bunlardan biride benim için çakmak mesela.

ben uzak dur derim ;)

ayrıca 160000 km orjinal nasıl oluyorda motor yaptırıyor. ya kol çıkardı bu araç ya yağsız kaldı. bunun yanında fiyat çok yüksek. ben cdx'i mi 17000 liraya galeriye bıraktım. galeri 17300'e elden çıkardı. ve benim harcadığım parayı, verdiğim emeği forum üyelerinden İbrahim gözleriyle gördü.

Son düzenleme: