Vectra satılıp Civic alınırmı?

Vectra vs Civic

• Kullanılan toplam oy
    49

opelsahibi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya sallayın cevab vermeye değmez bir konu daha, lütfen arkadaşlar klavye tuşlarına basmakta harcadığınız kaloriye değecek bir konu değil...

TuRkiShPoWeR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kurt kocayınca kuzuların maskarası olurmuş :D hey gidi hey :)

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kurt kocayınca kuzuların maskarası olurmuş :D hey gidi hey :)

bence alakası yok hep aynı konu vectra d segmentinde bir araç arkadaşın yaşı 19 bence yaşına uyucak bir araç değil bu şuna benziyor 19 yaşında bir arkadaşn gidipde 1.6 110 beygirlik insignia alıp spor kullanmaya çalışmasına benziyor.. denk gelsin diye 110 beygirlik örneğini verdim şimdi biri çıkıpda 160 lığıda var demesin...

vectra b lerin fiyatları ucuzladığı için baya bir genç arkadaşların ilk topladıkları para yetiyor görüntüsüde güzel arabada dolu alman falanda etkilenip alıyorlar ama sürdükçe o genç taraflarını o kıpır kıpır kanlarını doyurmadıklarının farkına varıyorlar üstüne boşu boşuna arabayıda gereksiz yere hırpalıyorlar o hırpalamada ek masraflar açıyor başlarına..

vectra b yi artık çok şeyi aşmış çok şeye doymuş hani basıyım yanlıyım falan bunları aşmış biri alırsa sürerse idda ediyorumki 300 bin km de yapar 500 bin km de yapar.. çünkü vectra b öyle kullanılıcak bir araç
d segmentinde salon tarzı bir araç otobana uzun yola çıkarsan araç kadranın sonunuda görür ama her şeyi yerinde yapmalı..

MuL@T

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şehir içinde kullanıyorsan 1.6,2.0 şehir içine fazla.

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bahsi geçen civic VTI hatırlamak gerek arkadaslar. ;)

öncelikle fiyatları 13-14 bin lira değil...
sonra 1,6 lt olduğuna bakmadan 12-13lt/100km tüketim değeri ile gezersiniz ;)

CanHasan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
iki aracın da fiyatlarını kıyaslamak lazım önce. Temiz VTi bulmak çok zor.Temiz olanda 20 ve yukarısını istiyor. 98cd veya GT yi temizini çok daha uyguna bulmak mümkün. Ben ağırlık donanım açısından Vectrayı tercih ederdim

umit1984

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.daskuza.com
Kesinlikle OPEL Hondanın hangi aracı az yakıyorki donanım olarakta benim ikinci aracım TİPO da bir klimam olsaydı honda VTİ den daha konforlu olurdu herhalde :) eski sahibi camlara modül taktırmış kapattımmı kapıları camlar oto kapanıyor :p
Adana tarafına uğrarsam klimada taktıracam.Konuyumu dağıttım :)

iki araç arasında kesinlikle tercihim vectra