vites geçiş sorunu

LUCKYBEN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar selam ,

astra 1,3 6 ileri dizel

aracımız ilk çalıştırdıgımda kalkış yapmak için 1. veya geri vitese takarken baya zorlanıyorum hatta geri vitese takmak için bazen 1. vitese takıp aracı hafif ilerletmem bile gereke biliyor .

yanlız kalkış yaptıktan sonra hiç bir sıkıntım yok .şunuda belirteyim gidecegim yere gittikten sonra aracı park ediyorum 1 -2 saat duruyor tekrar çalıştırdıgımda yine sorun yaşamıyorum geçişler biraz kemikli ama çok zorlayıcı degil.

kalkışlarda vs.. hiç silkelenmede olmuyor yanlız bu olayı yaşamaya başlayalı 1 ay oldu yakıt tüketimi 6,6 ya çıktı 5,8 lerden .

bilgisi olan arkadaş varsa başına gelen vs bilgi verirse sevinirim .

ben baskı balata diye düşünüyorum ama bir usta kalkışta sorun yoksa farklı konuda olabilir dedi cumartesi günü kısmetse başka bir serviste yine soracagım .

LUCKYBEN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
istanbulda önerebileceginiz bu işi kaliteli ADAM gibi yapan bi servis biliyormusunuz bilgi verirseniz sevinirim

buraqh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Araç kaç binde kaç model? Baskı balata hiç değişmediyse ondan kaynaklı olabilir birde vites kutusunu söküp wd 40 tarzı sprey sıkıyorlar götürdüğünüz yere sorun.

LUCKYBEN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
buraqh arkadaşım teşekkürler

bugün neticeye ulaştıgımı tahin ediyorum aracımı opel yetkili servise götürdüm kontrol eden arkadaşlar baskı balata degiştirmeye gerek olmadıgını saglam oldugunu söyledi. bu arada aracım 54000 de 1.3 dizel 2011 model astra h

vites körügünden ve kaputu acıp iç kısımdan yaglama yaptılar düzeldi diyebilirim.