Volant Problemi

Seyf

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aman dikkat, başka bi yere götür. Öyle kolayla volan bozulmaz. Götürdüklerinin montajcı olmadığından, gerçekten usta olduğundan ve güvenilir olduğundan emin ol. Tekrar söylüyorum. Sıra dışı, ama hakikaten sıra dışı bi şey yoksa volana bişey olmaz.
selamlar..

dalkiranm

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ustaların dedigine gore Corsa'larda klasik problemmis, herkeze tsk. baska bir ustayada gosterecegim aracı.

durumu bildiririm.

baymustang

Organizasyon Sorumlusu
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
volant ses yapmaz diyenler aracıma davet ediyorum

scoglu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
.

arkadaşlar
1.3 cdti serisi motorlardA oynar volnat var... yani baskı balata değişirken volant le birlikte değişir. ustaların klasik dediği şey bu seiye oynar volnat takılmış olması yani bu araçların baskı balata değişimi her halikarda volantta değiştiğinden 1500 ytl civarı oluyor. bilginize

yalcin_kaya

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
en makulü yetkili opel servisleridir önce oralar bi gösterin sağlıklı olsun çünkü önemli parça

Any1sT0pMe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar
1.3 cdti serisi motorlardA oynar volnat var... yani baskı balata değişirken volant le birlikte değişir. ustaların klasik dediği şey bu seiye oynar volnat takılmış olması yani bu araçların baskı balata değişimi her halikarda volantta değiştiğinden 1500 ytl civarı oluyor. bilginize

neden her baskı balata değişiminde volan da değişmek zorunda anlıyamadım Gm buna çözü bulması lazım ayrıca neresi oynak volan anlamadım... ne yani her baskı balata değişiminde volant ta değşcez hea:D değişmem olur biter balans neyine yetmiyor..:S ayrıca sorunlu parçaysa GM sorunu çözmüyor ...öyle saçmalık olmaması lazım.. yinede bilgilendirdiğiniz için tşkLEr..

abdullah79

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhabalar
Aracımda Volant Ses yapmaya basladı (CorsaC 2005 model 87000'de) usta degismesi gerek dedi volanta 750ytl dedi bide baskı balatada degişir dedi oda 350ytl bilyede degisirse 200ytl toplam 1300 ytl paca fiyatı cıkıyor tabi artı işcilik bu fiyat nasıl uygunmu yada daha uygun fiyata bulabilirmiyim, yada volantı degistirmesem sonraları nasıl problem olur acaba, Acil yardımlarınızı bekliyorum.

volant bıterse yada soyle dıyelım volant bızmezde volantta sorun varsa arac kalkıslarda tıtreme vıbrasyıon yapar ve bunu aracın ıcınde net hıssedersın ama volant arabada kolay kolay bızmez sorun cıkarmaz baskıyı deyıstır volantıda tornaya gotur sorun kesın cozulur ınan arabayı okadar yanı volantı bıterecek kadar hırpalamadıysan

Any1sT0pMe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
volantın bozulmasıda sanırsam baskı parmaklarınınbalataya tam basamaması ve balatada volanta doğru basmadığından volantın yüzeyi birnevi düzensiz aşınmaya maruz kalıyor ve akabinde vibrasyon ses titreme vb. olayları oluyor baskı balatayı değiştirdikten sonra volan ıda tornacıda uygun ölçülerle taşlaansa sorun hallolur...

baymustang

Organizasyon Sorumlusu
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben volantımı değiştirdim bide yanında balata başka bişey değiştirmedim

Any1sT0pMe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bişiy sorcam opellerin volatın üstünde manyetik kaptör tutucu varmı opellerde nerde bilmiyorumda ...