wv golf 4 mu astra g mi peugeot 206 mi 307 mi corsa c mi???

MURAT_BG_91

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tüm secenekler 2 kişilik bir aile için uygun burdaki tek önemli nokta para olur
bütcen uygunsa tabiki 320 d secilir ama bütce uygun değilse "bütceden kastım fiyatı modeli yakıt vergisi gibi"ilk tercihim astra g olurdu 2 tercihim golf olurdu
kısaca bütce iyiyse neden lüks bir arac olmasın

kesinlikle katiliyorum :bir::bir::bir::bir: parada tabikide onemli ancak yedek parca bilmem ne oda var cunku 320 turkiyedeki gibi fiyatlar degil alinabilir ancak sonrasi var yedek parcasi filan ben bu konuyu acarken her turlu dusunerek her turlu secenekle kiyaslanmasini dusundum

MURAT_BG_91

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ilk oncelik e46 sonrada golf sanirim :) golf hakkinda bilgisi olan varmi ayrintili yedek parcasi digerlerine gore cok farklimi? ben bi yag degisimi bile cok fazla diye biliyodum

isobln

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Astra g 1.7dti

MURAT_BG_91

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:maden: çekmiyo derken bende böyle bi sorun yok gayet güzel çekiyo kullanmayla alakalı

gerci kullandigim 1.7 dti cok kotu bi durumdaydi ondanda baya kaynaklanir

nightknight

Kayıtlı Kullanıcı
28-Giresun
Siteyi ziyaret et
BMW seçenekler içinde olmasaydı fikirler farklı olabilirdi.yani bu tavşanla kablumbağa durumuna benzemiş,tabiki bmw..

MURAT_BG_91

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
BMW seçenekler içinde olmasaydı fikirler farklı olabilirdi.yani bu tavşanla kablumbağa durumuna benzemiş,tabiki bmw..

ben sadece hizdan dolayi kasdetmedimki genel her turlu bakimdan karsilastirma yaptim dusuncelerinizi merak ettim orda corsa c ve 206 var, bende biliyorum 320d ile 330d ile kapisamiycagini ben 2 kisilik aile arabasi soruyorum tarz olarak ekonomik yonden farklari ne kadardir yada bu araclarin ort yakit tuketimleri arasindaki fark ne kadardir? bukadar farka degermi?

MURAT_BG_91

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
peki ozaman soyle yapalim golf 4 1.9 tdi 131 ps ve astra g 1.7 cdti veya 2.0dti motoru ile kiyaslayalim hangisini neden tercih ederdiniz?

1.yakit
2.yedek parca
3.yol tutusu gidisat filan

yonleriyle kiyaslarsak nolur?